• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » فرنگی‌کاران نیاز به خودباوری دارند/به پشت خط مانده‌ها فرصت میدهیم
  کد خبر : 2000466

  فرنگی‌کاران نیاز به خودباوری دارند/به پشت خط مانده‌ها فرصت میدهیم

  فرنگی‌کاران نیاز به خودباوری دارند/به پشت خط مانده‌ها فرصت میدهیمReviewed by on Feb 5Rating: علی اشکانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه تورنمنت پاریس از سطح کمی و کیفی متوسطی برخوردار بود، اظهار کرد: سطح مسابقات با توجه به اهداف ما برای شرکت کردن فرنگی کاران در میادین تدارکاتی خوب بود وتوانستیم نفرات…

  فرنگی‌کاران نیاز به خودباوری دارند/به پشت خط مانده‌ها فرصت میدهیمReviewed by on Feb 5Rating:

  علی اشکانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه تورنمنت پاریس از سطح کمی و کیفی متوسطی برخوردار بود، اظهار کرد: سطح مسابقات با توجه به اهداف ما برای شرکت کردن فرنگی کاران در میادین تدارکاتی خوب بود وتوانستیم نفرات اعزامی را به خوبی در این رقابتها محک بزنیم. البته مهمترین دستاورد مدال آوران ما در این تورنمنت، خودباوری و رسیدن به آمادگی ایده آل روحی روانی بود که خوشبختانه به این خواسته رسیدیم.

  وی افزود: ابتدا تیمی ۱۲ نفره برای حضور در این تورنمنت مهیا شده بود که به دلیل محدودیت صدور ویزا از سوی سفارت فرانسه، این تیم به ۶ نفر کاهش یافت و در نهایت حسین نوری هم در واپسین روزهای اعزام دچار مصدومیت شد و تیمی پنج نفره به تورنمنت پاریس رفت. البته همین تیم هم صاحب سه مدال طلا و یک برنز شد که کشتی های بچه ها از نظر فنی و بدون توجه به رنگ مدال های کسب شده، راضی کننده بود.

  سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ادامه داد: در طول تمرینات چند ماه اخیر و همچنین با توجه به رقابتهای بین المللی جام تختی به وضوع مشاهده کردیم جوانان فرنگی کار و بسیاری از نفرات پشت خط مانده با چه انگیزه و امیدی تمرین و تلاش می کنند. این نفرات به خوبی پتانسیل های خود را نشان دادند و از متولیان فدراسیون و کادر فنی انتظار دارند توجه ویژه ای به آنها شود.

  اشکانی با اشاره به اینکه باید به این جوانان باانگیزه و آینده دار، زمان و فرصت داد، گفت: ما باید به این جوانان فرصت عرض اندام و درخشش دهیم و مطمئنا اگر آنها دغدغه و نگرانی خاصی در این خصوص نداشته باشند تا سال آینده می توان چندین فرنگی‌کار ششدانگ و مطمئن را در عرصه ملی در اختیار داشت. این مدعیان جوان نیاز به میادین تدارکاتی و توجه دارند. شک نکنید در صورت مهیا شدن زمینه مطلوب برای آنها، می توان به نتایج بسیاری خوبی در سالهای آینده رسید.

  وی در پایان در خصوص رقابتهای جام جهانی و آمادگی اردونشینان نیز گفت: اردوهای تیم ملی هیچگاه تعطیلی ندارند و اردونشینان طبق زمانبندی کادر فنی چند روز به مرخصی می روند و دوباره با حضور در خانه کشتی، تمرینات را از سر می گیرند. در این راستا تا زمان جام جهانی نیز تمرینات منظم ما ادامه دارد و امیدواریم در نهایت تیمی باانگیزه و مدعی را روانه میدان کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.