• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » تمامی ساکنین شمال سیستان وبلوچستان دارای پرونده الکترونیکی سلامت شدند
  کد خبر : 2000440

  تمامی ساکنین شمال سیستان وبلوچستان دارای پرونده الکترونیکی سلامت شدند

  تمامی ساکنین شمال سیستان وبلوچستان دارای پرونده الکترونیکی سلامت شدندReviewed by on Feb 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد اکبری زاده در گفتگو با اوشیدا اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه های طرح تحول سلامت درحوزه بهداشت، برنامه سلامت الکترونیک هست که طی این برنامه بالغ بر…

  تمامی ساکنین شمال سیستان وبلوچستان دارای پرونده الکترونیکی سلامت شدندReviewed by on Feb 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد اکبری زاده در گفتگو با اوشیدا اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه های طرح تحول سلامت درحوزه بهداشت، برنامه سلامت الکترونیک هست که طی این برنامه بالغ بر یک هزار دستگاه رایانه جهت تمامی مراکز بهداشتی، درمانی و خانه های بهداشت تهیه شده و کلیه جمعیت منطقه سیستان سرشماری شده اند.

  وی افزود: در حال حاضر هرفرد یک پرونده سلامت الکترونیک داراست و از این به بعد تمامی خدمات و مراقبت های بهداشتی به شیوه ی الکترونیک انجام می شود.

  اکبری زاده خاطرنشان کرد: با توجه به بررسی های به عمل آمده علل عمده مرگ ومیر در ایران بیماریهای قلبی وعروقی، دیابت و سرطانها هستند به همین دلیل ارائه ی خدمات نوین سلامت دربرنامه های تحول بهداشت قرارگرفته است.

  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل تصریح کرد: طی این برنامه که برای اولین بار در ایران انجام می شود تمامی جمعیت بین ۳۰ تا ۷۰ سال از نظر بیماریهای دیابت، قلبی و عروقی و سرطانهای شایع غربالگری می شوند.

  وی در پایان گفت: دانشگاه علوم پزشکی زابل با تمامی پرسنل و امکانات موجود در اختیار مردم منطقه قرار دارد تا با ارائه ی خدمات لازم و مناسب زمینه های ارتقا سلامت در این بخش از میهن اسلامی فراهم آید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.