• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار گردشگری , اقتصادی , توریسم و گردشگری » ۳۲۰ راهنمای گردشگری خارجی به کاشان می روند
  کد خبر : 2000427

  ۳۲۰ راهنمای گردشگری خارجی به کاشان می روند

  ۳۲۰ راهنمای گردشگری خارجی به کاشان می روندReviewed by Aryan♥ on Feb 5Rating: اکبر رضوانیان مسئول برگزاری کنوانسیون ۲۰۱۷ راهنمایان گردشگری در کاشان به خبرنگار مهر گفت:با وجود اینکه شهر کاشان مرکز استان نیست اما در برنامه «پس تور» شهر کاشان کنوانسیون، به عنوان آخرین مقصد ، مد نظر قرار گرفت. دلیل آن هم یکی…

  ۳۲۰ راهنمای گردشگری خارجی به کاشان می روندReviewed by Aryan♥ on Feb 5Rating:

  اکبر رضوانیان مسئول برگزاری کنوانسیون ۲۰۱۷ راهنمایان گردشگری در کاشان به خبرنگار مهر گفت:با وجود اینکه شهر کاشان مرکز استان نیست اما در برنامه «پس تور» شهر کاشان کنوانسیون، به عنوان آخرین مقصد ، مد نظر قرار گرفت. دلیل آن هم یکی به خاطر برگزاری اجلاس سران بود که در این استان به خوبی برگزار شد و دیگری اینکه نگاه اعضای کنوانسیون به کاشان ویژه است. آنها گفتند که ما شهر کاشان را پیشنهاد می دهیم ببینیم چقدر استقبال می شود. اتفاقا استقبال از این شهر بسیار زیاد بود و در روز ۱۸ بهمن ماه همه راهنمایان به کاشان می آیند.

  وی گفت: ما اول تصور می کردیم که حدود ۱۵ نفر در کاشان اقامت کنند اما الان ۱۱۰ نفر آمار گرفتیم که از اصفهان با قطار به کاشان می آیند و تا روز ۱۹ بهمن اقامت دارند. بقیه افراد  هم از شب هجدهم تا صبح ساعت پرواز دارند. در این مدت با توجه به اینکه برند کاشان خانه های تاریخی آن است، برنامه بازدید از بناهای تاریخی را در دستور کار قرار داده ایم.

  وی افزود: خانه تاریخی عباسیان، طباطبایی، بروجردی ها، باغ فین، تپه سیلک، شهر زیرزمینی نوش آباد، بافت تاریخی آران و بیدگل و امامزاده هلال بن علی از برنامه های بازدید راهنمایان گردشگری کنوانسیون است آنها در خانه های تاریخی راهب، خانه ایرانی، عامری ها، احسان، نگین و نقلی اقامت می کنند. ما ۱۱ مجموعه اقامتی تاریخی داریم که هر کدام حس و حال خودشان را دارند و بنا را بر این گذاشتیم که راهنمایان در این خانه ها اقامت کنند.

  رضوانیان با اعلام اینکه مشارکت بخش خصوصی و دولتی در این امر بسیار زیاد بود و نشان می داد که می توان کارهای دیگری را نیز انجام داد گفت: اختتامیه کنوانسیون در کاشان خواهد بود. خوشحالیم که بازهم این نوع اتفاقات با توجه به اینکه حوزه فرهنگی کاشان و بحث استان شدن کاشان نیز مد نظر است، تکرار شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.