• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » دعوای برانکو و قلعه نویی در فینال/ داوری‎‌ها روی رتبه‌ها بی‌اثرند
  کد خبر : 2000304

  دعوای برانکو و قلعه نویی در فینال/ داوری‎‌ها روی رتبه‌ها بی‌اثرند

  دعوای برانکو و قلعه نویی در فینال/ داوری‎‌ها روی رتبه‌ها بی‌اثرندReviewed by on Feb 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، جنگ رسانه ای تراکتورسازی و پرسپولیس در سطح مدیران رسانه و روابط عمومی ها ادامه دارد. جنگی سرد قبل از رویارویی در میدان. امیر قلعه نویی کاملا فضای جنگ در رسانه…

  دعوای برانکو و قلعه نویی در فینال/ داوری‎‌ها روی رتبه‌ها بی‌اثرندReviewed by on Feb 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، جنگ رسانه ای تراکتورسازی و پرسپولیس در سطح مدیران رسانه و روابط عمومی ها ادامه دارد. جنگی سرد قبل از رویارویی در میدان. امیر قلعه نویی کاملا فضای جنگ در رسانه ها را بلد است و می داند از کجا به کجا باید برود و چه باید انجام دهد در آنسو هم تیم طاهری دیگر بی تجربه نیست و می تواند جواب های را با هوی بدهد و دیدیم که چنین هم شد و بحث به داوری ها کشیده شد یعنی بحثی که معمولا هواداران معمولی پیرامون آن خیلی حرف می زنند و خود فوتبالی ها و مربیان می دانند که این مباحث در مورد داوری ها اگر چه تاثیر گذار است اما همه ماجرا نیست.

  به دو تیم پرسپولیس و تراکتور سازی نگاه کنید و بعد به کل لیگ نظری بیاندازید. آیا جایگاه این دو تیم در صدر جدول همین جا نیست که امروز هست؟ در واقع آنچه در جدول لیگ دیده می شود با کیفیت فنی تیم ها کاملا تطابق دارد. این یعنی آنکه اگر انصاف داشته باشید و بازی ها را دیده باشید می گویید پرسپولیس باید اول جدول باشد چون از همه بهتر بازی کرده و بعد از آن هم تراکتور سازی یا ذوب آهن می توانند در رده های دوم و سوم قرار بگیرند و پس از این هم الی آخر می توان در جدول پایین رفت و بررسی کرد.

  در واقع جنگ های داوری و اتهام زدن های امروز و اعتراض به زمان بازی ها در بخش قرمز لیگ تنها برای اثر گذاری روی داور و توجیه برای هواداران در صورت شکست احتمالی طرفین است وگرنه خود مربیان هم می دانند که جایگاه هر دو تیم بالای جدول است و از دید فنی همین جایی قرار می گیرند که امروز روی آن ایستاده اند.

  تراکتور اینجا جاماند
  تراکتور سازی تبریز طی دو دیدار اخیر نتوانست در کورس پا به پای پرسپولیس جلو بیاید و این موضوع داوری نداشت بلکه از منظر کیفی تراکتور سازی  همان تراکتور سازی نیم فصل اول نبود و افت کرده بود. این تیم هم مقابل نفت آبادان بسیار شکننده نشان داد و هم در آخرین دیدار خود در لیگ برتر، با این وجود هنوز فرصت دارد که ترمز پرسپولیس را بکشد مخصوصا اینکه بعد از این دیدار پرسپولیس دربی را پیش رو دارد و ممکن است کمی محتاط تر از همیشه به میدان برود.

  در آنسو پرسپولیس با وجود آنکه چند بازیکن خود را همراه نداشت اما در دو دیدار اخیر از هر دو حریف خود برتر نشان داد و خیلی ساده هر شش امتیاز را گرفت. حتی اگر تصور کنیم که یکی دو اشتباه داوری هم در این دو دیدار وجود داشته بود اما این پرسپولیس بوده دروازه بان، داور و بازیکن را وادار به اشتباه کرده است. این مسئله عینا برای تراکتور سازی هم هست آنها هم در دیدارهایی که قدرتمند تر از حریف خود بوده اند بارها آنقدر فشار آورده اند که داور را وادار به خطا کرده اند.

  در واقع ای جنگ سرد را نباید زیاد جدی گرفت و تنها آن را به مثابه دمیدن در شیپور نبرد بزرگ دانست و رجز خوانی و کری خوانی های پیش از صف آرایی در میدان.

  این دو تیم به همراه ذوب آهن  در واقع بهترین های فوتبال ایران هستند و این نبرد می تواند بدون این جنجال ها و حاشیه سازی ها هم جذاب باشد چرا که این بازی به نوعی فینال لیگ برتر است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.