• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , فرهنگی و هنری » کتاب باید در دسترس گروه‌های خاص و آسیب‌پذیر جامعه قرار گیرد
  کد خبر : 1999961

  کتاب باید در دسترس گروه‌های خاص و آسیب‌پذیر جامعه قرار گیرد

  کتاب باید در دسترس گروه‌های خاص و آسیب‌پذیر جامعه قرار گیردReviewed by Aryan♥ on Feb 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، بهروز اکرمی صبح امروز در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان ضمن تقدیر از همکاری دستگاه‌های فرهنگی در برگزاری برنامه‌ها، اظهار کرد: برگزاری مراسم گلریزان کتاب طرح خوبی…

  کتاب باید در دسترس گروه‌های خاص و آسیب‌پذیر جامعه قرار گیردReviewed by Aryan♥ on Feb 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، بهروز اکرمی صبح امروز در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان ضمن تقدیر از همکاری دستگاه‌های فرهنگی در برگزاری برنامه‌ها، اظهار کرد: برگزاری مراسم گلریزان کتاب طرح خوبی است که باید استمرار داشته باشد و با راه‌اندازی پایگاه‌های دائمی در طول سال کتاب‌های اهدایی مردم جمع‌آوری و توزیع شود.

  وی افزود: به جز کتاب‌های خاص و مرجع بسیاری از کتاب‌های دیگر در قفسه منازل یا ادارات در حال خاک خوردن است که با ایجاد پایگاه‌های دائمی جمع‌آوری کتاب می‌توان این کتاب‌ها را به کتابخانه‌های مورد نیاز ارسال کرد.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه نباید برنامه‌های ترویجی کتاب‌خوانی فقط به اعضای کتابخانه محدود شود، اظهار کرد: گروه‌های مختلفی در جامعه وجود دارند که دسترسی سختی به کتاب دارند و گروه‌های خاص و آسیب پذیر همچون مددجویان کمیته امداد یا حتی زندانیان نیز باید مورد توجه قرار گرفته و با همکاری سازمان مربوطه کتاب‌های مناسب در دسترس آنها قرار گیرد.

  وی در خصوص پروژه‌های عمرانی کتابخانه‌های عمومی نیز خاطرنشان کرد: بودجه زیادی صرف احداث این کتابخانه‌ها شده تا دسترسی مردم به کتاب آسان‌تر شود، امیدواریم با اهتمام بیشتری نسبت به تکمیل آن به‌زودی شاهد راه‌اندازی این پروژه‌ها باشیم.

  در ادامه این نشست رئیس سازمان برنامه و بودجه هرمزگان با اشاره به آخرین وضعیت کتابخانه‌های در دست ساخت استان، اظهار کرد: تاکنون بیش از ۹ میلیارد تومان برای ساخت و تکمیل این پروژه‌ها هزینه شده که ۳۵ درصد این اعتبار فقط مربوط به سال گذشته است.

  صالح دریانورد خاطرنشان کرد: با وجود کمبود اعتبارات عمرانی، در تخصیص اعتبار کتابخانه‌ها نگاه ویژه‌ای داشته‌ایم اما فقط تخصیص اعتبار کافی نیست و باید دستگاه مجری نیز با توزیع صحیح اعتبار، پروژه‌ها را به اتمام برساند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.