• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » کاندیداشدن یک زن برای انتخابات هیأت کشتی به تایید فدراسیون رسیده است
  کد خبر : 1999954

  کاندیداشدن یک زن برای انتخابات هیأت کشتی به تایید فدراسیون رسیده است

  کاندیداشدن یک زن برای انتخابات هیأت کشتی به تایید فدراسیون رسیده استReviewed by on Feb 4Rating: امیر غفرانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: برگزاری انتخابات هیأت ورزش‌های مختلف در استان‌ها، دارای چارچوب و شرایط و ضوابط مشخصی است. وی افزود: وظیفه و حوزه اختیارات ادارات کل ورزش و جوانان در…

  کاندیداشدن یک زن برای انتخابات هیأت کشتی به تایید فدراسیون رسیده استReviewed by on Feb 4Rating:

  امیر غفرانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: برگزاری انتخابات هیأت ورزش‌های مختلف در استان‌ها، دارای چارچوب و شرایط و ضوابط مشخصی است.

  وی افزود: وظیفه و حوزه اختیارات ادارات کل ورزش و جوانان در استان‌ها در خصوص عملکرد هیأت‌های ورزشی نیز به طور کامل در قانون مشخص گردیده است.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تصریح کرد: برای برگزاری مجمع عمومی هیأت‌های ورزشی و برگزاری انتخابات در هر چهار سال یک بار و یا در شرایط اضطراری، ادارات کل ورزش و جوانان تنها وظیفه برگزاری مجمع و فراهم‌سازی شرایط برگزاری انتخابات را بر عهده دارند.

  غفرانی گفت: بنابراین مدیران کل اداره ورزش و جوانان در هر استان، نمی‌توانند در مورد نامزد شدن افراد مختلف، تایید آنها و یا رای آوردن هر کدام از کاندیداها اعمال نظر شخصی کنند.

  وی بیان داشت: هر فردی که می‌خواهد به عنوان رئیس و یا حضور هیأت‌ های ورزشی مختلف داشته باشد، باید در زمان قانونی پیش از برگزاری انتخابات اقدام و ثبت نام کند. پس از ثبت نام افراد، راهکارهایی برای بررسی صلاحیت و اهلیت افراد طبق قانون باید انجام شود که در استان البرز نیز این راهکارها صورت گرفته و می‌گیرد.

  غفرانی در خصوص کاندیداتوری یک زن برای ریاست هیأت کشتی استان البرز نیز گفت: زمانی که از این موضوع مطلع شدیم، بلافاصله مکاتبات لازم با دستگاه‌های مربوطه برای تایید صلاحیت و همچنین فدراسیون کشتی انجام شد.

  وی اظهار داشت: فدراسیون کشتی اعلام کرد که ریاست یک زن بر هیأت‌های استانی منع قانونی ندارد و اگر نامزد مورد نظر در مجمع عمومی حائز اکثریت آرا شود، می‌تواند این سمت را عهده‌دار باشد.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در پایان اظهار داشت: بنابراین این اداره کل تمام راهکارهای قانونی برای ثبت نام نامزدهای انتخابات هیأت کشتی استان البرز را انجام داده و فراتر از قانون اقدامی انجام نداده‌ایم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.