• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی , سیاسی » برجام یک دستاورد ملی است/ اشتغال با سرمایه گذاری داخلی و خارجی ایجاد می شود
  کد خبر : 1999928

  برجام یک دستاورد ملی است/ اشتغال با سرمایه گذاری داخلی و خارجی ایجاد می شود

  برجام یک دستاورد ملی است/ اشتغال با سرمایه گذاری داخلی و خارجی ایجاد می شودReviewed by Aryan♥ on Feb 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛بهروز اکرمی معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان در  برنامه میهمانی لاله ها با بیان اینکه در مردم ایران ۳۸سال پیش تحت…

  برجام یک دستاورد ملی است/ اشتغال با سرمایه گذاری داخلی و خارجی ایجاد می شودReviewed by Aryan♥ on Feb 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛بهروز اکرمی معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان در  برنامه میهمانی لاله ها با بیان اینکه در مردم ایران ۳۸سال پیش تحت رهنمودهای امام حرکتی  انجام دادند گفت: مردم با رهنمودهای امام رژیم شاه را ساقط کردندو جمهوری اسلامی را ایجاد کردندو مختصات جمهوری اسلامی شکل گرفت.

  وی افزود:در سال ۵۷ همه مردم ایران یکصدا در جهت نفی شاه و ایجاد جمهوری اسلامی حرکت کردند و یکی دیگر از مختصات جمهوری اسلامی وحدت نظر و رویه بود.
  اکرمی ادامه داد: اگر این انقلاب که در سال ۵۷ توسط امام شکل گرفت الان نیز باید تحت نظر مقام معظم رهبری حرکت کنیم تا بتوانیم روز به روز موفقتر شویم.
  وی در ادامه با بیان اینکه جمهوری اسلامی تجدید ناپذیر است و یک مفهوم واحد است، افزود: هر کس دل در گرو ایران آباد و سرافراز دارد باید برای انقلاب اسلامی قدم بردارد و نسبت به این نهال انقلاب که الان به یک درخت تنومند تبدیل شده است نباید غفلت کرد.
  معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان اظهار داشت: همه ایران با هر گرایش و تفکری باید پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کنند و امروز ما به‌واسطه رهبری در دنیا حرف داریم چنانچه اگر می خواهیم جمهوری اسلامی همچنان با صلابت حرکت کند با دقت داشته باشیم که بزرگترین تهدید ناکارآمدی جلوه دادن جمهوری اسلامی است.
  وی گفت:امروز هیچ دشمن خارجی نمی تواند جمهوری اسلامی را دچار مشکل کند اما اگر ناکارآمد باشیم این تهدیدی است که انقلاب اسلامی را دچار مشکل می کند و هر کس اینکار ار آنجام دهد در مسیر دشمن حرکت می کند و نباید مردم را از آینده انقلاب و جمهوری اسلامی اسلامی ناامید کرد.
  وی در ادامه با بیان اینکه گرایش های سیاسی نباید منجربه نا امیدی مردم ار آینده انقلاب شود افزود: اگر می خواهید انتقاد کنید هیچ مشکلی ندارد اما چرا دستاوردهای نظام را کم رنگ می کنید برجام یک دستاورد ملی است.
  اکرمی گفت: ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تورم تک رقمی نداشتیم که در این دولت محقق شد، صادارات غیر نفتی ما از صادارت نفتی پیشی گرفته است و اینها همه دستاورد دولت است.
  وی در ادامه با بیان اینکه مشکل اساسی مردم اشتغال است اظهار کرد: شغل یک شبه ایجاد نمی شود اشغال زمانی است که کشور آرام باشد، اشتغال از طریق سرمایه گذاری داخلی و خارجی ایجاد می شود و تا سرمایه گذاری نشود رشد اقتصادی ایجاد نمی شود و تا رشد اقتصادی نباشد اشتغال نخواهیم داشت.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.