• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , دانشگاه , سیاسی , فرهنگی و هنری » «شهاب نورزیان‌عَلَم» دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا شد
  کد خبر : 1999926

  «شهاب نورزیان‌عَلَم» دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا شد

  «شهاب نورزیان‌عَلَم» دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا شدReviewed by Aryan♥ on Feb 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس؛ در پنجاه و یکمین  نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، اعضای شورای مرکزی دوره جدید انتخاب شدند. بنابراین گزارش، در این نشست و پس از برگزاری…

  «شهاب نورزیان‌عَلَم» دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا شدReviewed by Aryan♥ on Feb 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس؛ در پنجاه و یکمین  نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، اعضای شورای مرکزی دوره جدید انتخاب شدند.

  بنابراین گزارش، در این نشست و پس از برگزاری انتخابات شورای مرکزی، «شهاب نورزیان‌عَلَم» از انجمن اسلامی دانشجویان «کورک» در ایرلند به عنوان دبیر و مسئول تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا انتخاب شد.

  همچنین حسین حمدیه از انجمن اسلامی دانشجویان  فرانکفورت در آلمان به عنوان مسئول فرهنگی، مهدی راسخ‌جم از انجمن اسلامی دانشجویان میلان در ایتالیا به عنوان مسئول علمی، محمدرضا آقایی از انجمن اسلامی دانشجویان اشتوتگارت در آلمان به عنوان مسئول صنفی و زهرا اژه‌ای از انجمن اسلامی دانشجویان لوزان در سوئیس به عنوان مسئول ارتباطات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا به مدت یک سال انتخاب شدند.

  در این جلسه احمد بابازاده به عنوان نماینده اتحادیه انجمن های اسلامی در ایران انتخاب شد.

  گفتنی است اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا این نشست که با پیام مقام معظم رهبری آغاز شده بود را با انتشار بیانیه‌ای که در زیر آمده است، پایان داد.

  در ابتدای این بیانیه آمده است: نشست پنجاه و یکم اتحادیه انجمن­‌های اسلامی دانشجویان در اروپا بر خود لازم می‌داند نهایت امتنان خود را از پیام سراسر مهر و محبت رهبر فرزانه انقلاب (مد ظله العالی) که همچون سال­های گذشته فرزندان خود را مورد عنایت قرار دادند ابراز دارد. بی شک پیام راهگشای ایشان، نقشه راهی روشن و قاطع در مقابل دیدگانِ اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا و همه دانشجویان مسلمان خواهد بود.

  در ادامه تاکید شده است: در دنیای امروز بر هیچ بیننده خردورزی پوشیده نیست که اسلام تنها مکتبی است که از بدو حیات، همیشه پرچم عدالت خواهی و استکبار ستیزی را برافراشته است. چه بسیار مکاتب غیر الهیِ خوش لعاب که هر بار از گوشه ای سر برآوردند، شعاری دادند و مردمی را مجذوب و سرگردان ساختند، اما به زودی خود مضمحل شدند. این، سرنوشتِ محتوم هر مکتبی است که در مسیر هدایت جامعه خویش، غیر از خدا را در نظر گیرد و برای احدی غیر از او، قدرتی قائل باشد. تاریخ معاصر ما مملو از خدعه های نخ نمایِ استکبار جهانی است که صرفاً هر بار از دهان گویندگانِ جدید و با الفاظِ نو بیان می شود، اما در ذات خود هیچ هدفی جز تسلط بر ملل مظلوم جهان ندارد.

  در قسمت دیگری آمده است: اتحادیه انجمن­های اسلامی دانشجویان در اروپا رفتارهای فرمایشی «سازمانِ مسکوتِ ملل» در قضایای بحرین، نیجریه، سوریه و یمن، را به شدت محکوم نموده و خواستار اجماع نظر جهانی برای حمایت از این مظلومان است. اتحادیه انجمن­های اسلامی دانشجویان در اروپا «مسئله فلسطین»، را مسئله تمام جهان اسلام می­داند و ضمن حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین، از مجامع بین­المللی، خواستار پیگیری­های حقوق بشری برای این موضوع و از مسلمانان جهان، خواهان وحدت موضع، همراهی و پشتیبانی عملی برای تحقق برپایی کشور مستقل فلسطین است.

  در پایان تاکید شد: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا همچون دوره‌های گذشته، مردم را به حضور حداکثری در انتخابات آتی ریاست جمهوری دعوت می­نماید و تأکید دارد که انجمن­های تابعه با هدف حفظ وحدت و همدلی بین دولت و ملت، از هر گونه سوگیری نسبت به نامزدهای انتخاباتی پرهیز کنند.

  لازم به ذکر است این نشت در شهر لاهه هلند برگزار شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.