• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی , فرهنگی و هنری » تشبیه حشد الشعبی به سپاه پاسداران ایران، یک افتخار است
  کد خبر : 1999924

  تشبیه حشد الشعبی به سپاه پاسداران ایران، یک افتخار است

  تشبیه حشد الشعبی به سپاه پاسداران ایران، یک افتخار استReviewed by Aryan♥ on Feb 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "سپاس"،  پایگاه "السومریه نیوز" نوشت: احمد الاسدی سخنگوی حشد الشعبی عراق در مصاحبه با السومریه نیوز گفت: توصیف حشد الشعبی به عنوان یک نمونه مشابه…

  تشبیه حشد الشعبی به سپاه پاسداران ایران، یک افتخار استReviewed by Aryan♥ on Feb 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "سپاس"،  پایگاه "السومریه نیوز" نوشت: احمد الاسدی سخنگوی حشد الشعبی عراق در مصاحبه با السومریه نیوز گفت: توصیف حشد الشعبی به عنوان یک نمونه مشابه از سپاه پاسداران ایران افتخار و مدح به شمار می رود و نه ذم.

  الاسدی همچنین افزود: سپاه پاسداران ایران یکی از موسساتی به شمار می رود که از ملت ایران و حقوق آن، موسسات دولتی و نظام جمهوری اسلامی دفاع کرد، در نتیجه برای همه ملت ایران قابل افتخار است.

  وی در ادامه تصریح کرد: اگر حشد الشعبی از دولت و وطن محافظت و از مردم عراق دفاع و سرزمین های اشغال شده را آزادسازی می کند، برای همه عراقی ها قابل افتخار است. این افتخار ماست و به آن می بالیم و سعی می کنیم از آن محافظت کنیم.

  سخنگوی حشد الشعبی خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران از نظر زیرساخت تشکیلاتی با زیرساخت حشد الشعبی متفاوت است، بخصوص اینکه حشد الشعبی جزئی از موسسات امنیتی عراق گشته و زیر نظر فرمانده کل قوا قرار گرفت. حشد الشعبی هزاران شهید در راه آزادسازی مناطقی تقدیم کرد که اغلب ساکنان آن دارای مذهبی متفاوت با مذهب اغلب نیروهای حشد الشعبی بود، اما همگی آنان عراقی بودند.

  وی در نهایت گفت: حشد الشعبی یک تجربه و ساخته کاملا عراقی است و واکنش مردمی می باشد که مرجعیت بعد از حملات تروریستی به استان های زیادی از کشور و نابودی موسسات امنیتی و نظامی، آن را به عرصه ظهور رساند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.