• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » حذف آسیب‌های اجتماعی بدون ایجاد زمینه زندگی سالم برای مردم غیرممکن است
  کد خبر : 1999739

  حذف آسیب‌های اجتماعی بدون ایجاد زمینه زندگی سالم برای مردم غیرممکن است

  حذف آسیب‌های اجتماعی بدون ایجاد زمینه زندگی سالم برای مردم غیرممکن استReviewed by on Feb 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، بهرام نصراللهی‌زاده صبح امروز در جشنی که به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان برگزار شد، اظهار کرد: امروز…

  حذف آسیب‌های اجتماعی بدون ایجاد زمینه زندگی سالم برای مردم غیرممکن استReviewed by on Feb 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، بهرام نصراللهی‌زاده صبح امروز در جشنی که به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان برگزار شد، اظهار کرد: امروز آرامش و امنیت مردم ایران مرهون مبارزه و شهادت کسانی است که با اخلاص و آزادگی انقلاب را به پیروزی رساندند.

  وی اضافه کرد: همه ما به عنوان کسانی که از سفره انقلاب و ملت ارتزاق می‌کنیم در مقابل مردم و هم‌وطنانمان مسئولیت داریم و باید برای تامین زندگی و معیشت َآبرومندانه و شرافتمندانه برای آنها شب و روز تلاش کنیم.

  وی افزود: اگر امروز یک کولبر در مرزهای ما برای تامین معیشت و زندگی خود و خانواده‌اش زیر برف می‌ماند و یخ می‌زند و جان می‌سپارد، این هشداری برای همه کسانی است که می‌توانند شغلی آبرومند و مناسب برای کولبران و دیگر اعضای جامعه تامین کنند و اگر نسبت به مسوولیتمان بی‌تفاوت باشیم، مطمئناً باید در پیشگاه خداوند پاسخ دهیم.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان افزود: دامنه کار سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و دیگر دستگاه‌های دولتی وسیع است و به همت همه کارکنان دولتی کارهایی باید صورت گیرد که برایند آن ارتقای معیشت مردم باشد.

  نصراللهی‌زاده گفت: نتیجه و حاصل فعالیت همه کارکنان و مدیران خدمت به توسعه کردستان است و اگر کسی بتواند کاری برای مردم انجام دهد و این مسئولیت را به جا نیاورد مقصر است، باید پاسخگو باشد و وجدان عمومی جامعه در مورد وی قضاوت خواهد کرد.

  *وظیفه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تنها توزیع بودجه نیست

  وی با تاکید بر اینکه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان نه تنها در موضوع توزیع بودجه و اعتبارات بلکه در همه حوزه‌های مرتبط با توسعه استان خود را مسئول و موظف به تلاش و همت می‌داند، گفت: کارهای انجام نشده و وظایف زیادی در مقابل مردم استان کردستان داریم که باید انجام دهیم.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان تصریح کرد: مردم بر گردن ما حق دارند و زمانی می‌توانیم انتظار داشته باشیم آسیب‌های اجتماعی و مشکلات معیشتی در استان کاهش یابد که خود زمینه‌ها و شرایط زندگی سالم و آبرومند را برای مردم فراهم کنیم.

  نصراللهی‌زاده گفت: در شورای برنامه‌ریزی و توسعه اولویت‌های توسعه استان کردستان و موضوعاتی همچون راه، آب، کشاورزی و تامین آب پایدار برای شهرها و روستاها تدوین شده و این اولویت‌ها به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است.

  وی همچنین به حضور نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در هفته گذشته در استان اشاره کرد و گفت: دولت عزم جدی دارد تا پروژه زیرساختی راه آهن سنندج ـ همدان ـ تهران به نتیجه برسد و در سفر دکتر نوبخت مقرر شد عملیات ریل‌گذاری این پروژه در سال‌جاری از سمت سنندج آغاز شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.