• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اقتصادی , دانشگاه » منع ساخت خوابگاه توسط وزارت علوم در برنامه ششم برداشته شد
  کد خبر : 1999587

  منع ساخت خوابگاه توسط وزارت علوم در برنامه ششم برداشته شد

  منع ساخت خوابگاه توسط وزارت علوم در برنامه ششم برداشته شدReviewed by Aryan♥ on Feb 4Rating: مجتبی صدیقی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش پوشش وام‌های دانشجویی در سال جاری گفت: تعرفه‌های وزارت علوم در حوزه وام‌های دانشجویی نسبت به سال گذشته افزایش یافته است به طوری که وام ویژه دکتری برای…

  منع ساخت خوابگاه توسط وزارت علوم در برنامه ششم برداشته شدReviewed by Aryan♥ on Feb 4Rating:

  مجتبی صدیقی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش پوشش وام‌های دانشجویی در سال جاری گفت: تعرفه‌های وزارت علوم در حوزه وام‌های دانشجویی نسبت به سال گذشته افزایش یافته است به طوری که وام ویژه دکتری برای دانشجویان غیرشاغل امسال افزایش یافته است و در نیمسال اخیر تعداد ۱۲ هزار و ۵۰۰ دانشجو از این وام‌ها استفاده کرده‌اند و ثبت‌نام برای نیمسال بعدی نیز آغاز شده است.

  وی با بیان اینکه به هر دانشجو ۶۵۰ هزارتومان الی ۷۵۰ هزارتومان ماهانه پرداخت می شود، ادامه داد: براساس پیگیری‌هایی که انجام شد امکان استفاده از اعتبارات دولتی در حوزه خوابگاه‌ها فراهم شد و منع ساخت خوابگاه توسط وزارت علوم در برنامه ششم برداشته شده و ما می‌توانیم از محل بودجه‌های عمومی برای ساخت خوابگاه‌ها استفاده کنیم. اگرچه سعی داریم از منابع غیردولتی نظیر کمک خیرین و غیره در این زمینه کمک بگیریم.

  رئیس سازمان امور دانشجویان افزود: بنیاد خیرین ۱۵ خرداد نیز متعهد شده اند که بعد اتمام فاز نخست خوابگاه سازی که همان ۱۳ خوابگاه دخترانه است، فاز بعدی ساخت خوابگاه ها را آغاز کنند.

  وی با اشاره به محدودیت استفاده از خوابگاه‌ها برای دانشجویان سنواتی اشاره کرد و گفت: این محدودیت به منظور رعایت عدالت و استفاده همه دانشجویان از ظرفیت‌های خوابگاهی انجام می‌گیرد چراکه تعداد خوابگاه‌ها محدود است و همه باید بتوانند از این امکانات استفاده کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.