• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اقتصاد داخلی , اقتصاد مقاومتی , اقتصادی » لاریجانی: یارانه‌ها قطع می‌شود
  کد خبر : 1999550

  لاریجانی: یارانه‌ها قطع می‌شود

  لاریجانی: یارانه‌ها قطع می‌شودReviewed by Aryan on Feb 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بلاغ، موضوع انشا: رئیس مجلس چه کارهایی انجام می‌دهد؟ به نام خدا، ما انشای خود را آغاز می‌کنیم پدرمان همه‌اش درباره مجلس صحبت می‌کند و می‌گوید مجلس اصلا کاری نمی‌کند. ما…

  لاریجانی: یارانه‌ها قطع می‌شودReviewed by Aryan on Feb 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بلاغ، موضوع انشا: رئیس مجلس چه کارهایی انجام می‌دهد؟

  به نام خدا، ما انشای خود را آغاز می‌کنیم

  پدرمان همه‌اش درباره مجلس صحبت می‌کند و می‌گوید مجلس اصلا کاری نمی‌کند. ما اصلا نمی‌فهمیدیم که موضوع چیست تا اینکه به اصغر گفتیم و اصغر برایمان توضیح داد و ما همه چیز را فهمیدیم.

  اصغر به ما گفت: مجلس یک رئیس دارد که مثل آقا مدیر ما همیشه میکروفن دستش است و هی می‌گوید: فلانی ندو، فلانی بشین، فلانی نخند، تازه مثل آقا مدیر یک وقت‌هایی گوش یکی را هم می‌پیچاند، اما چون رئیس مجلس است کسی با او کاری ندارد.

  اما مادربزرگ اصغر خیلی چیز‌ها درباره رئیس مجلس می‌دانست که از آقا فتح‌الله شنیده بود، به ما گفت: مجلس یک رئیس دارد که نامش علی لاریجانی است، او بسیار خوب انشا می‌‌نویسد و همه‌اش این و آن را نصیحت می‌کند، لاریجانی عاشق بیانیه و نامه‌بازی هست، کاری از دستش بر نمی‌‌آید، حقیقتش فقط از پشت تریبون یه کم قُپی در می‌کند.

  مادربزرگ اصغر گفت: لاریجانی گفته شجاعت و شهامت را باید از ترانه علیدوستی آموخت که اسکار را تحریم کرد. علی لاریجانی این یک کار هم از دستش بر نیامد، او و برادر خانمش علی مطهری همه‌اش سرگرم صحبت هستند.

  مادربزرگ اصغر می‌‌گوید: علی لاریجانی همه‌اش به احمدی‌نژاد گیر می‌داد و با حسن خیلی خوب است، اصلا هیچی به حسن نمی‌گوید، برجام را به خاطر حسن ۲۰ دقیقه‌ای تصویب کرد و ملت را بدبخت کرد، دریغ از اینکه یک‌بار درباره این حقوق‌های نجومی حرف بزند، فکر کنم خودش هم نجومی‌بگیر بشود ننه.

  مادربزرگ اصغر حرف‌های محرمانه زیادی به ما زد، مثلا به ما گفت: صد در صد علی لاریجانی نجومی است یا طرفدار نجومی‌هاست، آخر بعد از اینکه گفتند این نجومی‌ها ذخایر نظام هستند، این علی لاریجانی گفت باقیمانده مدیران سرمایه ملی هستند، ننه این برای خودش ترسیده رویش نشده بگوید این سرمایه‌ها را هدر ندهیم، خوب جنگل هم سرمایه ملی است، درخت! اصلا این علی لاریجانی را چرا نمی‌برند جنگ ستارگان بازی کند با این نجومی‌ها؟؟؟

  پدر اصغر به ما گفت: ننه را زیاد سیاسی نکنید، آخرش ما را گرفتار می‌کند، لاریجانی‌ها چند تا برادر هستند، ننه که زورش به آن‌ها نمی‌‌رسد.

  مادربزرگ اصغر می‌گوید علی لاریجانی اصلا معلوم نیست کدوم طرفی است، هر طرف باد می‌رود او هم می‌رود، یک سیاست خاصی دارد، من خیلی ازش دلخورم، این سری به او رای نمی‌‌دهم هیچ، می‌روم تبلیغ بد هم درباره‌اش می‌کنم، گرچه از اولش هم بهش رای ندادم.

  مادربزرگ اصغر می‌گوید آقا فتح‌الله قبل از اینکه خدا بیامرز شود، به من سفارش کرد به علی لاریجانی رای ندهم، آقا فتح‌الله خدا بیامرز خیلی چیز‌ها سرش می‌‌شد، می‌گفت این علی لاریجانی آخرش یارانه‌ها را قطع می‌کند.

  اصغر به ما گفت آقا فتح‌الله قبل از اینکه علی لاریجانی رئیس مجلس شود مُرد ولی ننه هنوز به تحلیل مسائلش اعتقاد دارد و گه‌گاهی با او مشورت می‌کند.

  ما هم ترسیدیم و دیگر از مادربزرگ اصغر سوالی نپرسیدیم.

  این بود انشای ما    

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.