• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , اقتصادی , بین الملل » آتش افروزی های ترامپ در خلیج فارس به منظور کسب ثروت برای آمریکا
  کد خبر : 1999478

  آتش افروزی های ترامپ در خلیج فارس به منظور کسب ثروت برای آمریکا

  آتش افروزی های ترامپ در خلیج فارس به منظور کسب ثروت برای آمریکاReviewed by Aryan♥ on Feb 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  اوشیدا؛ با تجربه و دانش به تاریخ صد سال این دوران بر این باورم که آمریکا بخصوص شخص ترامپ چشم به ثروت…

  آتش افروزی های ترامپ در خلیج فارس به منظور کسب ثروت برای آمریکاReviewed by Aryan♥ on Feb 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  اوشیدا؛ با تجربه و دانش به تاریخ صد سال این دوران بر این باورم که آمریکا بخصوص شخص ترامپ چشم به ثروت هنگفت شیوخ نشین خلیج فارس دوخته است
  و راهکارهایی را در دست اقدام دارد تا این ثروت هنگفت را ولو به قیمت به آتش کشیدن منطقه و کشتن انسان ها به چنگ آورد که در این راستا آمریکا دو راهکار در دستور کار دارد.

  راهکار اول اینکه ایران را یک خطر بالقوه برای شیوخ معرفی کند و شیوخ نادان هم میلیارد ها دلار برای خرید اسلحه خرج کنند و میلیارد ها دلار نیز بابت پیمان های امنیتی به آمریکا پرداخت نمایند.
  البته این روش را اسلاف ترامپ بکار بستند به طوریکه حتی هزینه های انتخاباتی خود را نیز از این راه تامین کردند و هزار ها میلیارد دلار عربستان و شیوخ حوزه خلیج فارس سرازیر آمریکا شد و رونق اقتصاد آمریکا مرهون این منابع می باشد.

  راهکار دوم که بیشتر مورد توجه ترامپ می باشد آتش افروزی در خلیج فارس می باشد که در این راستا ترامپ تلاش دارد تا با اتهامات واهی به ایران، آتش افروزی را علیه ایران از پایگاه های کشور های حاشیه خلیج فارس شروع کند و ایران هم برای دفاع از کیان خودش چاره ای جز پاسخ این آتش افروزی نخواهد داشت که موجب خاکستر شدن کشور های حاشیه خلیج فارس خواهد شد.

  در چنین شرایطی تمام ثروت این کشور ها همانند ثروت لیبی سرازیر آمریکا و همپیمانانش خواهد شد و تمام سازه های آنها نیز نابود خواهد شد شبیه عراق و سوریه و یمن و بعد از نابودی کشورها، شرکت های امریکایی برای ساخت مجدد وارد صحنه می شوند تا منابع دیگر آنها را نیز بچنگ آورند.

  امریکا با این روش برای شرکت های تحت نفوذ خود بازار کار نیز ایجاد خواهد کرد.

  خوشبختانه اعراب مخالف ایران متوجه این دسیسه ترامپ شدند ولی از ترس جرات و شهامت اظهار نظر ندارند و مرتب از ایران می خواهند که در مقابل آمریکا کوتاه بیاید غافل از اینکه سیاست ایران سیاست مبتنی بر تنش زدایی و حفظ آرامش در منطقه می باشد و حضور آمریکا و شرکائ آنها در خلیج فارس از عوامل تنش زایی می باشد.

  ولی کارشناسان خبره سیاسی و نظامی آمریکا رو دررویی مستقیم با ایران را توصیه نمی کنند و به دنبال احمقی مثل صدام در منطقه هستند تا منویات خود را عملیاتی کنند که خوشبختانه چنین شرایطی در منطقه برای دسیسه های آمریکا فراهم نیست
  به همین دلیل آمریکا یعنی ترامپ بیشتر راهکار اول را با تشدید تحریم های اقتصادی در دستور کار خود قرار خواهد داد.

  عباسعلی نورا

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.