• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » رشد سرمایه‌گذاری خارجی در البرز چشمگیر است
  کد خبر : 1999447

  رشد سرمایه‌گذاری خارجی در البرز چشمگیر است

  رشد سرمایه‌گذاری خارجی در البرز چشمگیر استReviewed by on Feb 4Rating: ابوالفضل فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: رهبری عظیم‌الشان انقلاب اسلامی امسال را سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری فرموده و دولت برای تحقق شعار سال، تلاش‌های بسیار زیادی را صورت داده است. وی افزود: اقتصاد مقاومتی زمانی…

  رشد سرمایه‌گذاری خارجی در البرز چشمگیر استReviewed by on Feb 4Rating:

  ابوالفضل فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: رهبری عظیم‌الشان انقلاب اسلامی امسال را سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری فرموده و دولت برای تحقق شعار سال، تلاش‌های بسیار زیادی را صورت داده است.

  وی افزود: اقتصاد مقاومتی زمانی حاصل می‌شود که ما از یک سو تولید داخلی را مورد حمایت جدی قرار داده و از سوی دیگر فضای لازم برای سرمایه‌گذاری خارج و ورود سرمایه و تکنولوژی روز دنیا را در کشور فراهم کنیم.

  مدیرکل اقتصاد و دارایی استان البرز تصریح کرد: خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در این دو حوزه انجام شده که نمونه ملموس آن را می‌توان در استان البرز مشاهده کرد.

  فلاح گفت: بر اساس دستور‌العمل‌های دولت و سیاست‌های کلان کشور و همچنین تلاش‌های که استانداری و مدیریت ارشد استان برای فراهم‌سازی شرایط لازم در جهت توسعه سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، طی سه سال اخیر و به ویژه یک سال گذشته، شاهد رشد چشمگیر سرمایه‌گذاری خارجی در البرز بودیم.

  وی بیان داشت: در حوزه سرمایه‌گذاری خارجی، این رشد فراتر از پیش‌بینی‌هایی بود که داشتیم و خوشبختانه باید گفت که گام‌های بلندی در جهت توسعه اقتصادی استان در این مدت برداشته شده است.

  مدیرکل اقتصاد و دارای استان البرز افزود: طی یک سال اخیر در مجموع مجوزهای لازم برای جذب بیش از ۵۳۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در البرز صادر شده است.

  فلاح ادامه داد: بخش مهمی از مجوزهای صادره مراحل کامل را طی کرد و هم اکنون سرمایه‌گذاران خارجی در حال فعالیت در استان البرز هستند.

  وی اظهار داشت: نکته مهم این است که ما تنها به سرمایه‌گذاری اکتفا نکرده، بلکه مسائلی از جمله ورود تکنولوژی و همچنین ورود صنایع پاک و غیرآلاینده از جمله شروط صدور مجوز برای سرمایه‌گذاری در استان البرز است.

  مدیرکل اقتصاد و دارایی استان البرز در پایان تصریح کرد: به طور قطع اجرای این برنامه‌ها نقش بسیار مهمی در توسعه استان و دست‌یابی به اقتصاد پایدار در البرز خواهد داشت.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.