• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » باید از اختلاف‌های داخلی بپرهیزیم/ جوانان ما مشتاق شهادت هستند/ نمی‌گذاریم فسادی مانند زمان پهلوی به کشور وارد شود
  کد خبر : 1999391

  باید از اختلاف‌های داخلی بپرهیزیم/ جوانان ما مشتاق شهادت هستند/ نمی‌گذاریم فسادی مانند زمان پهلوی به کشور وارد شود

  باید از اختلاف‌های داخلی بپرهیزیم/ جوانان ما مشتاق شهادت هستند/ نمی‌گذاریم فسادی مانند زمان پهلوی به کشور وارد شودReviewed by on Feb 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع‌رسانی راه دانا به‌نقل از ورامین ما؛ آیت‌الله محمدی گلپایگانی جمعه شب در جمع مردم ورامین اظهار داشت: تعدادی زیادی از رزمنده‌های مدافع حرم شهرستان ورامین…

  باید از اختلاف‌های داخلی بپرهیزیم/ جوانان ما مشتاق شهادت هستند/ نمی‌گذاریم فسادی مانند زمان پهلوی به کشور وارد شودReviewed by on Feb 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع‌رسانی راه دانا به‌نقل از ورامین ما؛ آیت‌الله محمدی گلپایگانی جمعه شب در جمع مردم ورامین اظهار داشت: تعدادی زیادی از رزمنده‌های مدافع حرم شهرستان ورامین در دفاع از حرم اهل بیت علیهم‌السلام قیام کردند و به فیض شهادت رسیدند که این افتخاری برای همگان است.

  وی گفت: خاطره دفاع مردم منطقه ورامین در ابتدای نهضت در تاریخ این نظام ثبت و ضبط است و این خاطره مبارکی که در زمان آغاز شروع نهضت امام خمینی (ره) انجام شد و سبب روشنگری برای عموم و همچنین دفاع از مرجعیت گشت در تاریخ ماندگار شد.

  رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: امام سجاد(ع) در مورد حضرت زینب (س) فرمودند در شام عاشورا و زمانی که شهدا بر روی زمین افتاده بودند، آنقدر رنج و درد بر عمه ما سنگینی کرد که عمه ما نماز شب خود را نشسته خواندند.

  آیت‌الله محمدی گلپایگانی عنوان کرد: زمانی که امام خمینی (ره) را دستگیر کرده و به سمت تهران می‌آوردند، امام راحل (ره) ماموران را دل‌داری می‌دادند و بعداً اعلام کردند که آن شب اصلاً نترسیدم و این نشان از ایستادگی و روحیه بالای ایشان بود.

  وی بیان داشت: کسانی که در مباحث و کلاس های اخلاقی امام خمینی(ره) شرکت می کردند اشک چشمانشان جاری می شد و حال منقلبی پیدا می‌کردند.

   

  تشریح ویژگی‌های بارز امام خمینی (ره) از زبان رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب

  رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه یکی از خصوصیات امام خمینی(ره) این بود که هیچ نقطه ضعفی نداشت، گفت: افرادی هستند که صحبت‌هایی می‌کنند ولی زمانی که پای عمل پیش می‌آید عقب می‌کشند ولی امام خمینی (ره) همچنان بر صحبت‌های خود استوار ماندند و از هیچ چیز نهراسیدند.

  آیت‌الله محمدی گلپایگانی خاطر نشان کرد: هر چند که امروز درگیر بسیاری از مسائل هستیم ولی امام راحل قبل از انقلاب زمانی که شروع کرد تبعید و زندان و همه دشمنی را به جان خرید و ایستادگی کرد پس وظیفه ما نیز این است که در برابر مشکلات ایستادگی کنیم.

    مسلمانان جز خداوند متعال در مقابل کسی سجده نخواهند کرد

  وی اظهار داشت: این حکومت می‌خواهد مردم و همه مسلمان‌ها جز در مقابل خدا سجده نکرده و به کس دیگری توجه نداشته باشند.

  رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان این‌که قتل عام گوهرشاد در مشهد یکی از اقداماتی است که رضاخان انجام داد و بهانه‌اش نیز این بود که با کشف حجاب و دستور رضاخان مخالفت کرده بودند، افزود: این اقدامات در حالی بود که رضا خان در ابتدای قدرتش که هنوز به قدرت زیادی نرسیده بود دسته عزاداری راه می‌انداخت ولی زمانی که پادشاهی اش محکم شد، آن زمان اعلام کرد هیچ دسته عزاداری حق ندارد عزاداری کند.

  آیت‌الله محمودی گلپایگانی بیان کرد: رضاخان در آن زمان املاک وقفی بسیار زیادی که امروز اثری از آن‌ها نیست را به دیگران بخشید تا مبادا هزینه‌ای به دسته‌های عزاداری برسد و آن‌ها قوی شوند.

   

  در زمان پهلوی ۶ میلیون بشکه نفت از ایران خارج می‌شد و فقط هزینه ۳۰۰ هزار بشکه به ایران پرداخت می‌شد 

  وی با بیان این‌که ارکان حکومت و منصب‌های حساس زمان محمدرضا پهلوی همه بهایی و یهودی بودند و خود او نیز نوکر بی‌اختیار آمریکا بود گفت: ۶ میلیون نفت از ایران خارج می‌شد و فقط هزینه ۳۰۰ هزار بشکه آن به ایران باز می‌گشت و این نشان از خیانت محمد رضا پهلوی است.

  رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به این‌که بزرگترین عامل برای خاندان پهلوی فسادی بود که تمام دربار پهلوی را گرفته بود بیان کرد: اگر آن سال انقلاب پیروز نشده بود امروز معلوم نبود که ما و خانواده‌های ما چه کاره بودند و مراکز ما در چه وضعیتی به سر می‌بردند.

  آیت الله محمدی گلپایگانی افزود: امروز مشکلاتی در کشور داریم ولی نگاهی به کشورهای اطراف بیندازیم و ببینیم که چه می‌کنند.

   

  مصادیق بارز درغگویی استکبار/مدعیان حقوق بشر به دستان کودک پنج‌ساله دستبند می‌زنند

  وی خاطر نشان کرد: افرادی که پرچم حقوق بشرشان را برافراشته‌اند و فریادشان گوش فلک را کر کرده است، دست کودک پنج ساله را دستبند می‌زنند و این نشان از آن است که دروغ می‌گویند.

  رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان این‌که کار این‌ها خدعه است و این افراد دنیا را غارت می‌کنند، گفت: این‌ها داد دموکراسی می‌زنند ولی خبری از دموکراسی نیست.

  آیت‌الله گلپایگانی اظهار کرد: ما از امنیت استثنایی برخوردار هستیم و خدا را شاکریم که امنیت بی‌نظری در کشور داریم تا جایی که خانواده‌ای در کشور مسافرت کند هیچ‌کس کلامی به آن‌ها حرف نمی‌زند ولی در کشورهای همسایه ما روزانه چندین انفجار در هر کشور رخ می‌دهد.

  وی با بیان این‌که مرگ بر آمریکا شعار همیشگی ما است، گفت: مادر فساد دنیا امروز آمریکا است و رژیم صهیونیستی نیز نوچه آمریکا است و داعش را هم برای به جان هم انداختن ملت‌ها به راه انداخته است و رژیم صهیونیستی در این بین جشن گرفته است.

  رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان این‌که در جریان آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو دیدیم که مردم چگونه متحد وارد صحنه شدند، بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی روز گذشته به بنده اعلام کردند که همه این افراد که شهید شدند جوان بودند که دانسته رفتند و جریان آتش را می‌دیدند ولی برای این‌که جان چند نفر را نجات دهند خود را به آتش زدند.

  آیت‌الله گلپایگانی خاطر نشان کرد: به آمریکا می‌گوییم این افراد ۱۶ نفر بیشتر نبودند ولی این‌گونه جوانان در کشور میلیون‌ها نفر هستند.

  وی افزود: این جوانان چشمشان به اشاره امامشان است و منتظر دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند تا جایی که جوانی چند روز پیش به خود من اعلام کرد که از امام خامنه‌ای (مدظله العالی) بخواهید که دعا کند تا در سوریه شهید شوم.

  رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان این‌که ما جنگ طلب نیستیم ولی از دین و نظاممان دفاع می‌کنیم، بیان داشت: دوران سیاه طاغوت را دیده‌ایم و به همین دلیل هرگز اجازه نمی‌دهیم که آن زمان مجدداً باز گردد.

   

  رسالت امروز اتحاد و همدلی و رفاقت کامل است/امروز از حلقوم هرکس ندای اختلاف در بیاید بلندگوی شیطان است

  آیت‌الله گلپایگانی با اشاره به این‌که وظیفه ما امروز این است که اتحاد و همدلی و رفاقت کامل داشته باشیم، بیان کرد: امروز از حلقوم هرکس ندای اختلاف در بیاید بلندگوی شیطان است و حرف شیطان را می‌زند و امروز پرچم اتحاد ولی‌فقیه است.

  وی عامل پیروزی امام خمینی(ره) را اتحاد ملت دانست و اظهار داشت: اختلاف مرضی است که فرقی نمی‌کند در کدام جبهه است.

  رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد: باید گوش به فرمان و زبان رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم و باید از آن اطاعت بکنیم تا بتوانیم به سر منزل مقصود برسیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.