• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » “روحانی” و “مطهری” کاندیداهای جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان در انتخابات
  کد خبر : 1999308

  “روحانی” و “مطهری” کاندیداهای جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان در انتخابات

  رئیس جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان ایران گفت: آقایان روحانی و مطهری در لیست ۵ نفره این جبهه برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ قرار دارند. قدرتعلی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان ایران ، با اشاره به برنامه و اقدامات جبهه متبوعش در انتخابات ۹۶، اظهار کرد: تاکنون تعدادی از کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری را شناسایی و مورد…

  ۷۷

  رئیس جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان ایران گفت: آقایان روحانی و مطهری در لیست ۵ نفره این جبهه برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ قرار دارند.

  قدرتعلی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان ایران ، با اشاره به برنامه و اقدامات جبهه متبوعش در انتخابات ۹۶، اظهار کرد: تاکنون تعدادی از کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری را شناسایی و مورد بررسی قرار دادیم که در آخرین جلسه این جبهه تعداد کاندیداهای نهایی به ۵ نفر رسید.

  وی ادامه داد: در این میان نام حجت‌الاسلام روحانی و آقای مطهری نیز در لیست ۵ نفره قرار دارد، اما آقای مطهری فعلا به احترام آقای روحانی اعلام کاندیداتوری نکرده و ما منتظر نظر وی هستیم.

  رئیس جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان ایران درباره زمان نهایی شدن کاندیدای تشکل متبوعش در انتخابات ۹۶، تصریح کرد: حداکثر تا اسفندماه کاندیدای نهایی معرفی می‌شود.

  حشمتیان با اشاره به برنامه تشکل متبوعش در انتخابات شورای شهر نیز گفت: این جبهه قطعا در انتخابات شورای شهر نیز کاندیدا خواهد داشت و تاکنون ۱۴۲ نفر را شناسایی کرده‌ایم و آنها نیز سابقه فعالیت‌های خود را برای ما ارسال کرده‌اند.

  وی افزود: زمان معرفی کاندیداهای شورای شهر پس از احراز صلاحیت اعلام خواهد شد.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.