• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار خودرو , حوادث » مدیریتی در هدایت خودروهای گرفتار در برف نبود/ در جایی که بودیم امدادرسانی نبود/ مسوول مربوط می‌گفت دعا کنید
  کد خبر : 1999156

  مدیریتی در هدایت خودروهای گرفتار در برف نبود/ در جایی که بودیم امدادرسانی نبود/ مسوول مربوط می‌گفت دعا کنید

  مدیریتی در هدایت خودروهای گرفتار در برف نبود/ در جایی که بودیم امدادرسانی نبود/ مسوول مربوط می‌گفت دعا کنیدReviewed by Aryan♥ on Feb 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، برف و بوران شدید شب گذشته در استان مازندران باعث مسدود شدن محورهای مواصلاتی در مازندران شد و بسیاری…

  مدیریتی در هدایت خودروهای گرفتار در برف نبود/ در جایی که بودیم امدادرسانی نبود/ مسوول مربوط می‌گفت دعا کنیدReviewed by Aryan♥ on Feb 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، برف و بوران شدید شب گذشته در استان مازندران باعث مسدود شدن محورهای مواصلاتی در مازندران شد و بسیاری از مردم و مسافران را در جاده‌های برفی گرفتار کرد.

  یکی از این محورها جاده فیروزکوه بوده که مسافران زیادی از عصر روز گذشته تا صبح امروز در آن بلاتکلیف بوده‌اند.

  علیرضا آذری یکی از مسافران گرفتار شده در بوران دیشب جاده فیروزکوه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: از ساعت ۱۸ روز گذشته تا ساعت چهار صبح امروز در محور فیروزکوه در جاده گدوک گرفتار شدیم و من کمکی از سوی نیروهای امدادی ندیدم.

  وی با بیان اینکه با مدیریت می‌توانستند این گرفتاری و مشکل را کنترل کنند، افزود: در فیروزکوه وضعیت گدوک و سوادکوه را پرسیدم که گفتند وضعیت جاده خوب است و نیاز به زنجیر چرخ نیست و می‌توانید زنجیر چرخ خودروی خود را باز کنید.

  آذری با اشاره به اینکه رانندگان دیگر هم با پرسیدن زنجیر چرخ خود را باز کردند و به سمت گدوک رفتند، خاطرنشان کرد: تمام ماشین‌هایی که زنجیر چرخ نداشتند در این محور گرفتار شدند و جاده مسدود شد.

  وی در مورد اسکان مسافران در جاده‌ها بیان کرد: تا ساعت ۳ بامداد در گردنه گدوک در ماشین بودیم و هیچ کمکی از هیچ کسی ندیدم، باک بنزین ماشینم پر بود و خوشبختانه خودروی من خاموش نشد اما برخی ماشین‌ها خاموش شدند و درون آنها سالمند و کودک هم بودند که هیچ امدادی به آنها داده نشد، مردم از ماشین‌هایشان که خاموش شده بود پیاده شده و با در دست داشتن ظرف‌های چهار لیتری به دنبال بنزین بودند.

  آذری با بیان اینکه جلوی یک ماشین امداد را گرفتم تا ما را به فیروزکوه برساند که با پاسخ منفی روبرو شدم در ادامه بیان کرد: با زحمت فروان و به سختی بعد از چندین ساعت خود را به نزدیک‌ترین دور برگردان رساندیم و دور زدیم و به مسجدی در فیروزکوه رفتیم که جمعیت زیادی در آنجا بودند.

  وی خاطرنشان کرد: چندین بار با راهداری و اطلاعات راه استان هم تماس گرفتم که در جواب می‌گفتند، دعا کنید.

  مسافر گرفتار شده در برف دیشب جاده گدوک افزود: چرا در پنج کیلومتری قبل از فیروزکوه جاده گدوک که سرشار از مشکل بوده را عادی و خوب عنوان کردند تا مردم زنجیر چرخ ماشین‌های خود را باز کنند و به راه ادامه دهند؟ مردم با توجه به اظهاراتی مبنی برعادی بودن جاده و نیاز نداشتن به زنجیر چرخ اقدام به باز کردن زنجیر چرخ کرده‌اند.

  آذری که در زمان گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ترافیک جاده زیراب به شیرگاه بود افزود: می‌توانستند با هدایت خودروها از طریق دور برگردان‌ها مردم را به سمت فیروزکوه هدایت کنند اما تصمیم‌گیری و مدیریتی در این زمینه انجام نشده است.

  وی ادامه داد: مردم با مشکلات زیادی مواجه بوده‌اند در جایی که ما گرفتار بودیم هیچ امداد ندیدیم.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، محور فیروزکوه در حال حاضر بازگشایی شده است اما ترافیک سنگین در جاده سوادکوه به دلیل برخورد تریلی با ابنیه فنی کنار جاده گزارش شده است.

  انتهای پیام /۸۶۰۴۱/خ

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.