• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , بین الملل , سیاسی » قطر مجری سناریوی آمریکا و صهیونیسم برای تجزیه منطقه است
  کد خبر : 1999101

  قطر مجری سناریوی آمریکا و صهیونیسم برای تجزیه منطقه است

  قطر مجری سناریوی آمریکا و صهیونیسم برای تجزیه منطقه استReviewed by Aryan♥ on Feb 3Rating: «حماده القسط»، نماینده پارلمان مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در قاهره، تصریح کرد: آنچه علیه امت عربی و جهان اسلام درحال تدارک است، توطئه‌ای قدیمی است که بر همه روشن و آشکار است و هدف از آن تجزیه…

  قطر مجری سناریوی آمریکا و صهیونیسم برای تجزیه منطقه استReviewed by Aryan♥ on Feb 3Rating:

  «حماده القسط»، نماینده پارلمان مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در قاهره، تصریح کرد: آنچه علیه امت عربی و جهان اسلام درحال تدارک است، توطئه‌ای قدیمی است که بر همه روشن و آشکار است و هدف از آن تجزیه جهان اسلام و تسلط بر سرنوشت و ثروت‌های آن است.

  نماینده پارلمان مصر افزود: این یک واقعیت است که سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی غرب لحظه‌ای از توطئه و دسیسه علیه کشورهای منطقه در خدمت به متحد صهیونیست خود غافل نیستند و آنچه اکنون مصر و لیبی شاهد آن است، بخشی از این توطئه است.

  القسط با اشاره به اینکه قطر یکی از کشورهای منطقه است که نقش مزدوری برای بیگانگان را برعهده گرفته، به گمان اینکه به این طریق به آرزوی دیرینه‌اش در سیطره بر منطقه دست یابد.

  وی بر تشکیل صفی واحد متشکل از کشورهای منطقه جهت مبارزه با تروریسم و توطئه‌هایی که کشورهای منطقه را تهدید می‌کند، بویژه کشورهایی که ارتش‌های آنها درحال مبارزه با تروریسم تکفیری هستند، تاکید کرد.

  نماینده پارلمان مصر درباره بحران سوریه نیز گفت: آنچه در بحران سوریه برای ما اهمیت دارد، عدم تقسیم و تجزیه این کشور و حفظ تمامیت ارضی و نهادها و موسسات رسمی و حکومتی آن است و باید هرگونه عملیات‌های مسلحانه و خونریزی در سوریه متوقف شده و بحران این کشور از طریق سیاسی پایان یابد.

  وی در خصوص بحران جزایر بین مصر و عربستان نیز گفت: دادگاه عالی قانون اساسی مصر حکم نهایی درباره این پرونده با تاکید بر مصری بودن این جزایر را صادر کرد و پارلمان اختیار مناقشه در این پرونده را ندارد و رئیس جمهوری مصر نیز باید مجری حکم باشد.

  القسط افزود: در این بین اگر عربستان نمی‌تواند، این حکم را بپذیرد، می‌تواند به دادگاه‌های بین المللی مراجعه کند و قاهره نیز از هم اکنون باید مدارک و اسناد موجود در این زمینه را آماده کند، هرچه هست، امیدوارم این جزایر تحت حاکمیت مصر باقی بماند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.