• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » کسی به فکر حل مشکلات کشاورزان نیست
  کد خبر : 1999095

  کسی به فکر حل مشکلات کشاورزان نیست

  کسی به فکر حل مشکلات کشاورزان نیستReviewed by on Feb 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمد حمیدی‌نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه آبدان با اشاره به اهمیت حق‌الناس، اظهار داشت: در کتاب بحار الانوار از امام باقر(ع) روایت شده که فردای قیامت دست بنده خدا را می‌گیرند و به…

  کسی به فکر حل مشکلات کشاورزان نیستReviewed by on Feb 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمد حمیدی‌نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه آبدان با اشاره به اهمیت حق‌الناس، اظهار داشت: در کتاب بحار الانوار از امام باقر(ع) روایت شده که فردای قیامت دست بنده خدا را می‌گیرند و به همه نشان می‌دهند؛ هر کسی حقی طلب دارد بگیرد. سخت‌ترین لحظه است که می‌ترسد آشنایی را ببیند و می‌خواهد هیچ آشنایی را نبیند. حق الناس سخت است.

  وی بیان کرد: گرفتاری بزرگ اجتماع امروز حبس حق مومن است که طلب خود را نمی‌دهد و این گناه کبیره است. وقتی انسان بدهکار است، اگر زمان آن رسید و طلبکار تقاضا کرد باید هر طور شده بپردازد.

  امام جمعه آبدان با بیان اینکه جنس قرضی، پول کارگر، پول قرضی، همه حبس حق است، اضافه کرد: خداوند در قیامت این را می گیرد؛ یا باید طرف راضی کنی یا هر چه داری بفروشی و طلب خود را بدهی. این گناه کبیره خیلی زیاد شده و ما توجه نمی‌کنیم. برادر و غریبه ندارد، کسانی که دارند و نمی‌دهند بدتر است. این فرد می‌گوید می خواهم همیشه بدهکار باشم. برای وام گرفتن و قرض گرفتن عجله نکنیم، برخی رفاه‌ها را کم کنیم.

  وی با تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند که عظمت حضرت زینب به دلیل خواهر امام و دختر امام نبود، بلکه به خاطر حرکت عظیم انسانی و اسلامی بر اساس تکلیف الهی انجام داد و هر کس چنینی کند عظیم می شود.

  ‌حمیدی‌نژاد تصریح کرد: حضرت موقعیت را درست درک کرد، قبل و حین و بعد از حرکت امام حسین زمان را درک و امام خود را یاری کرد. وقتی امام حرکت کرد، افراد مجتهد و بزرگی بودند اما متوجه نشدند و تصمیم درستی برای همراهی امام زمان خود نگرفتند. اما حضرت زینب به درستی وظیفه خود را انجام داد. پس از آن هم برای رساندن پیام عاشورا تلخی‌ها را متحمل شد. امروز برای این که انقلاب ما برگرفته از امام حسین بود، اگر زینب وار از انقلاب دفاع نکنیم سرنگون می شود. باید مانند زینب آگاه باشیم، همراه و همگام با امام پشت سر او حرکت کنیم و در مقابل استکبار بایستیم. این درس حضرت زینب است به ما.

  وی گفت: امام بزرگوار ما فرمود پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیب نرسد؛ باید هر روز مسئولان به آن نگاه کنند. در زمین به جز امام زمان هیچ کسی عزیزتر از امام خامنه‌ای وجود ندارد. همه به آن اعتراف دارند، او به عنوان نایب امام زمان سکان‌دار انقلاب است و باید پشت سر او باشیم.

  حمیدی نژاد اضافه کرد: رئیس فراکسیون اقتصاد مقاومتی مجلس می‌گوید هر روز ۳ هزار کانتینر قاچاق وارد کشور می‌شود، اما با آن برخورد قاطع نمی‌شود. مردم بدانند چه کسی مطابق دستور رهبری عمل می کند و چه کسی خائن است. انواع موادی که نیاز به ورود نیست وارد کشور می‌شود، با ورود آن اقتصاد لطمه زیادی می خورد. با مفاسد اقتصادی برخورد درستی نمی‌کنند. کسانی که فساد اقتصادی دارند را ذخیره انقلاب می نامند.

  وی ادامه داد: افرادی که در صندوق ذخیره پول مردم را می برند اما از آنها حمایت می‌شود. ۸۰ هزار میلیارد از صرفه‌جویی یارانه‌ها وارد خزانه نمی‌شود. مردم انقلاب کردند تا جلوی رانت خواری را بگیرند. نور چشمی‌ها دنبال پول میلیاردی هستند. کشاورز ما با این همه زحمت به دلیل بدهی برقی، برقش قطع می‌شود، مردم چه بگویند. کشاورزی که باید حمایت شود، کسی به فکر او نیست، اگر حرفی می زنیم، تصمیم سوری می گیرند. در آستانه ۲۲ بهمن مشت‌های گره کرده مردم آماده است تا فریاد خود را بر سر مستکبرین و خائنین بکشند. مردم ایران باید پای صندق رای ثابت کنند با خائنین و کسانی که در مسیر امام نباشد، تعارفی ندارد.

  امام جمعه آبدان بیان کرد: ۱۹ بهمن روز بیعت نیروی هوایی با امام است. امام فرمود درود بر شما، تا کنون در خدمت طاغوت بودید و از امروز در خدمت امام زمان هستید. اینها با امام بیعت کردند، رهبر امروز ما جای امام زمان نشسته و کسی که به فرمان او نباشد متمرد امام زمان است. ملت ما زینب وار از انقلاب و امام دفاع خواهد کرد.

  وی افزود: ۲۲ بهمن مظهر اقتدار و عزت ملی و زنده بودن ملت است. حضور خود ر ا در ۲۲ بهمن کمرنگ نکنید که توطئه دشمن را خنثی می‌کند. مشت‌های خود را به دهان کسانی بکوبید که به ملت ما توهین می کنند. دشمن  تا زمانی که ملت در صحنه هستند غلطی نمی تواند کند.

  حمیدی‌نژاد اضافه کرد: روز پرستار را به همه پرستاران  و زنانی که در خط امام هستند و چادر را انتخاب کرده اند تبریک عرض می کنم. این انتخاب پاسخی به تلاش های ضد فرهنگی دشمن است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.