• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » هیچ نیازی به گاز ترکمنستان نداریم/ مراودات ما با ترکمنستان در حوزه اقتصادی و تجاری ادامه می‌یابد
  کد خبر : 1998933

  هیچ نیازی به گاز ترکمنستان نداریم/ مراودات ما با ترکمنستان در حوزه اقتصادی و تجاری ادامه می‌یابد

  هیچ نیازی به گاز ترکمنستان نداریم/ مراودات ما با ترکمنستان در حوزه اقتصادی و تجاری ادامه می‌یابدReviewed by on Feb 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، حمیدرضا عراقی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد:  در چند روز آینده به دلیل افزایش سرما نیاز است…

  هیچ نیازی به گاز ترکمنستان نداریم/ مراودات ما با ترکمنستان در حوزه اقتصادی و تجاری ادامه می‌یابدReviewed by on Feb 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، حمیدرضا عراقی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد:  در چند روز آینده به دلیل افزایش سرما نیاز است در بخش خانگی صرفه جویی انجام شود.
  وی ادامه داد: مصرف خانگی در استان گلستان و مازندران در زمان سرما بسیار زیاد است و می طلبد صرفه جویی در این دو استان به طور جدی مدنطر قرار گیرد.
  مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران تاکید کرد: سهمیه گاز استان گلستان ۹ میلیون متر مکعب است که ۱۰ و نیم میلیون متر مکعب مصرف می شود.
  عراقی تاکید کرد: در حال حاضر گاز برخی صنایع، جایگاه های CNG و مراکزی که سوخت دوم دارند قطع شده است.
  وی اضافه کرد: بیمارستان هایی که سوخت دوم ندارند جریان گاز آنها قطع نخواهد شد و برای صرفه جویی مدارس برخی استان ها تعطیل شده است.
  مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری فارس در خصوص حل مشکل قرارداد تامین گاز از کشور ترکمنستان تصریح کرد: با توجه به پایان موج سرما طی روزهای آینده و اجرای پروژه های گازرسانی در کشور ما دیگر مشکل خاصی در تامین گاز در داخل کشور نداریم.
  وی اضافه کرد: هیچ نیازی به گاز ترکمنستان نداریم اما برای همکاری های تجاری و اقتصادی با توجه به سیاست های دولت همکاری خواهیم کرد.
  عراقی گفت: ما اصراری برای تامین گاز از ترکمنستان نداریم اما با این کشور قرارداد داریم و جرائم داریم اما این مذاکرات و مراودات برای تامین نیاز گاز کشور نخواهد بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.