• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » اجرای پروژه سبزه میدان مغایر باسند چشم انداز توسعه شهر زنجان نیست
  کد خبر : 1998891

  اجرای پروژه سبزه میدان مغایر باسند چشم انداز توسعه شهر زنجان نیست

  اجرای پروژه سبزه میدان مغایر باسند چشم انداز توسعه شهر زنجان نیستReviewed by on Feb 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حبیب ملائی یگانه ظهر جمعه در جمع خبرنگاران در پاسخ به برخی مخالفات عملیات اجرایی پروژه سبزه میدان، اظهار داشت: اجرای پروژه سبزه میدان نه تنها با سند چشم انداز…

  اجرای پروژه سبزه میدان مغایر باسند چشم انداز توسعه شهر زنجان نیستReviewed by on Feb 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حبیب ملائی یگانه ظهر جمعه در جمع خبرنگاران در پاسخ به برخی مخالفات عملیات اجرایی پروژه سبزه میدان، اظهار داشت: اجرای پروژه سبزه میدان نه تنها با سند چشم انداز ۲۰ ساله و برنامه پنج ساله مدون شهرداری مغایر نیست بلکه بر اساس برنامه مذکور شهرداری بر اساس آن، موظف به اجرای فاز نخست آن در مدت ۳۰ که در بودجه سال ۹۵ تا ۹۸ به صورت ۸۰ درصد غیرنقدی و ۲۰ درصدی نقدی پیش بینی شده است.

  وی با بیان اینکه شهرداری زنجان کاهش تاثیرات بازدارنده عملیات اجرایی سبزه میدان را مورد تاکید قرار داد و افزود: برای اینکه اجرای پروژه سبزه میدان کم ترین تاثیر بازدارنده نسبت به اجرای سایر پروژه های عمرانی را بر جای گذارد، شهرداری فاز دوم و سوم اجرایی را به صورت سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی انجام می دهد.

  ملایی یگانه همچنین به شبهات مطرح شده در خصوص گودبرداری پروژه اشاره و خاطرنشان کرد: عملیات گودبرداری به صورت فنی انجام شده و انجام حجم عملیات گودبرداری برای استفاده از فصل کاری انجام شده است. برخی مسائل در خصوص مبلغ ریالی گودبرداری درست نیست و هزینه عملیات انجام شده ۲۰۰ میلیون تومان است.

  وی در پاسخ به سوالی در خصوص جزئیات اجرای پارکینگ طبقاتی توسط انجمن حمایت از زندانیان استان، عنوان کرد: در خصوص موضوع قرارداد مشارکت شهرداری با انجمن خیریه حمایت از زندانیان استان زنجان جهت احداث پارکینگ طبقاتی و یک طبقه به صورت واحدهای تجاری گزارش روند اداری عقد قرارداد و اخذ محوزها ارسال شده است.

  یگانه ادامه داد: این سرمایه گذاری با سرمایه گذاری کامل انجمن حمایت از زندانیان بوده و شهرداری نیز زمین مورد نظر را تامین کرده است. در این پروژه شهرداری زنجان سهم ۴۹ درصدی دارد. همچنین این موضوع در سال ۹۰ توسط شورای اسلامی شهر زنجان مصوب شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.