• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دین و استقلال ستیزی ماموریت رژیم پهلوی بود
  کد خبر : 1998830

  دین و استقلال ستیزی ماموریت رژیم پهلوی بود

  دین و استقلال ستیزی ماموریت رژیم پهلوی بودReviewed by Aryan on Feb 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سید احمد خاتمی، خطیب موقت نماز جمعه تهران در نماز جمعه این هفته که در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اظهارداشت: دین ستیزی، عفت…

  دین و استقلال ستیزی ماموریت رژیم پهلوی بودReviewed by Aryan on Feb 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سید احمد خاتمی، خطیب موقت نماز جمعه تهران در نماز جمعه این هفته که در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اظهارداشت: دین ستیزی، عفت ستیزی، استقلال ستیزی، مردم ستیزی و آزادی ستیزی ۵ ماموریت رژیم سیاه ۵۷ ساله پهلوی بود.

  وی افزود: انقلاب چراغ امیدی در جهان شد که می توانید با حکومت های طاغوتی در افتاده و آنها را بر اندازید و این ارمغان مهمی است.

  خطیب موقت نماز جمعه تهران خطاب به رسانه ها گفت: طوری حرف نزنید که مردم و آزادگان دنیا را ناامید کنید. نمی گویم ضعف ها را نگویید اما این را هم بگویید که روزی در این کشور دین ستیزی بود و هم پهلوی پدر و هم پسر مبارزه با دین جزو اهدافشان بود و با رفتن آنها انقلاب ناب محمدی حاکم شد.

  خاتمی ادامه داد: وقتی نقاط ضعف را می گویید این را هم بگویید در ۵۷ سال مردم هیچکاره بودند و ساواک اسامی را به شاه می داد و شاه روی هر کدام خط نمی کشد نماینده بودند.

  وی تصریح کرد: بیگانگان پیش از انقلاب همکاره بودند و هیچ پست نون و آب داری نبود که بی مشورت آمریکا داده شود و شما تا کنون در ۳۰ انتخابات شرکت کرده اید؛ این راهم بگویید چرا یکطرفه گفته شود. وقتی ضعف ها گفته می شود نقاط قوت را هم بگوییم.

  خطیب موقت نماز جمعه تهران افزود: وظیفه ما دمیدن روح امید در مردم با همه مشکلات و سختی که دارند، است.

  ادامه دارد…

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.