• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » امنیت را مدیون انقلاب هستیم/ برجام تنها یکی از معاهدات نقض شده آمریکا با ایران است
  کد خبر : 1998728

  امنیت را مدیون انقلاب هستیم/ برجام تنها یکی از معاهدات نقض شده آمریکا با ایران است

  امنیت را مدیون انقلاب هستیم/ برجام تنها یکی از معاهدات نقض شده آمریکا با ایران استReviewed by on Feb 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از دیوانگاه، سردار علیرضا افشار معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح ضمن تبریک فرار رسیدن ایام پیروزی انقلاب اسلامی در مراسم…

  امنیت را مدیون انقلاب هستیم/ برجام تنها یکی از معاهدات نقض شده آمریکا با ایران استReviewed by on Feb 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از دیوانگاه، سردار علیرضا افشار معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح ضمن تبریک فرار رسیدن ایام پیروزی انقلاب اسلامی در مراسم پویش ملی چله انقلاب، با اشاره به مختصری از تاریخچه انقلاب اسلامی تحقق اهداف انقلاب اسلامی را در چند بخش مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: بخش اول راجع به خود انقلاب اسلامی است.

   

  وی افزود شهید مطهری در کتاب انقلاب اسلامی می فرماید: تحول اصولا موضوعی از جامعه را در یکی از عرصه ها به خود اختصاص می دهد اما انقلاب همه ابعاد را تحت تأثیر قرار می دهد و انقلاب اسلامی موجب تحول در همه زمینه ها شد.

   

  معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: در دوران رژیم ستم شاهی مردم حتی در خانه خود احساس امنیت نمی کردند که حتی حرف دل خود را بزنند، این امنیتی که امروز در کشور وجود دارد حتی در کشورهای اروپایی مدعی امنیت هم وجود ندارد.

   

  سردار افشار در ادامه اظهار داشت: هر چند خیلی از این روزنامه های زرد این روز ها میگویند در کشور آزادی بیان نیست اما خود عنوان کردن همین موضوعات یک نوع آزادی است، بحث دمکراسی در کشور ما مثال زدنی است و این امنیت و آرامش و برداشتن ترس از دلها را مدیون انقلاب هستیم.

   

  وی افزود: انقلاب اسلامی به ملت ایران عظمت داد و عمران آبادانی را به کشور آورد و امروز در دنیا امیدی برای مستضعفین عالم است که به صورت یک الگو درآمده است و آنها فهمیده اند که برای رستگاری باید از ایران تقلید کنند.

   

  معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: این نظام ولایی چهارچوبی است که بحث ملکیت در آن نیست و مالک اصلی خداست و همه تابع قانون اسلام هستند و این نعمت بزرگی است که انقلاب به ما داد.

   

  سردار افشار در ادامه اظهار داشت: در هر موضوعی علل موجده ای وجود دارد، عواملی که سبب پیروزی انقلاب شده است همان عوامل موجب حفظ آن شد و باید سعی کنیم آن مسیر را با قوت دنبال کنیم تا به آن اهداف بلند انقلاب و نظام برسیم.

   

  وی افزود: یکی از علل پیروزی انقلاب وحدت ملی و یکپارچگی مردم زیر نظر رهبر جامعه بود که در زمان رژیم ستم شاهی هم خیلی تلاش کردند که این وحدت را تضعیف کنند و امروز هم همینطور است و دشمن دنبال ایجاد این شکاف است.

  معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: حرف ما این است که علی رغم این جناح بندی ها و بد اخلاقی های سیاسی وحدت جامعه را حفظ کنید که حرف رهبری هم همین حفظ وحدت است.

   

  سردار افشار بیان داشت: ایجاد حزب برای بصیرت افزایی و ایجاد فضای روشن در جامعه باید باشد نه قدرت طلبی، حزبی که دنبال قدرت طلبی باشد مشروع نیست چرا که یک شخصیت سیاسی و یک حزب باید منافع ملی را بر منافع سیاسی و فردی مقدم بداند.

   

  وی افزود: نکته دیگر در پیروزی انقلاب رهبری الهی حضرت امام خمینی(ره) بود که در تمام مسیر انقلاب همچنان در میدان ایستاد و همچنان از اصول و ارزش های اسلامی کوتاه نیامد و با بینس و هوشمندی مسائل انقلاب را پیش برد.

   

  معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: در حال حاضر هم ما از یک رهبری الهی برخورداریم و این یک نعمت بزرگی است چرا که بدون رهبری لایق جامعه به جایی نمی رسد و این محقق نمی شود مگر با گوش به فرمان بودن و دل به فرمان دادن.

   

  سردار افشار اظهار داشت: وقتی رهبری مطالبه ای دارد تمام مسئولین قوا در تحقق امر رهبری تلاش کنند، همه ما واژه اقتصاد مقاومتی را بارها شنیده ایم اما انصافأ چقدر در تحقق آن تلاش کرده ایم.

   

  وی افزود: مسئله دیگر دشمن ستیزی  است، با دشمن نباید سازش کرد چرا که این یک امر عقلانی است، در این خصوص اول باید دشمن شناس باشید، جنگ نرم هنرش این است که با فریب و شایعه ما را در شناخت دشمن گمراه می کند تا ما نتوانیم به راحتی دوست را از دشمن تشخیص دهیم.

   

  معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: دشمن می خواهد از طریق فضای مجازی، دانشگاه ها، ماهواره دین زدایی کند و سبک زندگی مردم را تغییر دهد و سر نخ همه اینها در واشنگتن و تلاویو است.

   

  سردار افشار در ادامه اظهار داشت: مسئولین و همه مردم باید احساس کنند که جنگ هنوز ادامه دارد و فقط شکل آن عوض شده است، قبلاً جنگ سخت بود امام امروز جنگ نرم حاکم است.

   

  وی افزود: با اشاره به بد عهدی های امریکا به خصوص در موضوع برجام اظهار داشت: ما معاهدات زیادی با امریکا داشته ایم که آن را نقض کرده است برجام هم یکی از آنهاست که باید در این خصوص عبرت بگیریم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.