• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » محموله سیگار خارجی قاچاق در بهارستان کشف شد/ مبارزه با قاچاق کالا اولویت نیروی انتظامی است
  کد خبر : 1998709

  محموله سیگار خارجی قاچاق در بهارستان کشف شد/ مبارزه با قاچاق کالا اولویت نیروی انتظامی است

  محموله سیگار خارجی قاچاق در بهارستان کشف شد/ مبارزه با قاچاق کالا اولویت نیروی انتظامی استReviewed by on Feb 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، واحد نورمحمدی فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان ضمن اشاره به افزایش فعالیت های نیروی انتظامی در زمینه…

  محموله سیگار خارجی قاچاق در بهارستان کشف شد/ مبارزه با قاچاق کالا اولویت نیروی انتظامی استReviewed by on Feb 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، واحد نورمحمدی فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان ضمن اشاره به افزایش فعالیت های نیروی انتظامی در زمینه مبارزه با قاچاق گفت: ۸ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق با مارک های مختلف در شهرستان بهارستان کشف و ضبط شد.

  وی در تشریح عملیات کشف و ضبط این محموله قاچاق بیان داشت: برابر اخبار واصله مبنی بر دپوی سیگار قاچاق در شهرستان بهارستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

  واحد نورمحمدی در ادامه با بیان اینکه بررسی های زیاد و متعددی در این زمینه صورت گرفت تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی، محل مورد نظر شناسایی و پس از کسب مجوز قضائی، توسط مأموران نیروی انتظامی مورد بازرسی قرار گرفت.

  وی ضمن اشاره به اینکه در این راستا یک نفر متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شد، اظهار داشت: تشدید مبارزه با قاچاق کالا، محوری ترین برنامه نیروی انتظامی در سال ۹۵ به شمار می رود و این مهم در تحقق مسیر اقتصاد مقاومتی بسیار کارگشا است.

  فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان در رابطه با نقش مردم در مبارزه با قاچاق کالا تشریح کرد: شهروندان نیز با نخریدن کالا های قاچاق، و خرید کالا های ساخت داخل تاثیر اساسی و مهمی در کمک به اقتصاد مقاومتی و مبارزه با قاچاق کالا دارند.

  وی در پایان باتوجه به اخبار مبنی بر دستگیری چند باند از سارقین محتویات خودرو در شهرستان بهارستان افزود: در بحث کاهش آمار سرقت در سطح شهرستان، اقدامات خوبی انجام شده است، که بهارستان را به مکانی ناامن برای سارقین تبدیل کرده، و امیدوارم امنیت و آرامش را در طول خدمت خود برای مردم بهارستان فراهم آورم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.