• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » پیروانی بزرگ‌تر من بوده و احترامش بر ما واجب است
  کد خبر : 1998530

  پیروانی بزرگ‌تر من بوده و احترامش بر ما واجب است

  پیروانی بزرگ‌تر من بوده و احترامش بر ما واجب استReviewed by on Feb 3Rating: یحیی گل‌محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: فوتبال دیگر یک ورزش ساده نیست و با توسعه روز افزون این رشته ورزشی، تبدیل به یک صنعت بزرگ و همچنین عاملی برای نزدیکی دل‌ها و مردم شده است….

  پیروانی بزرگ‌تر من بوده و احترامش بر ما واجب استReviewed by on Feb 3Rating:

  یحیی گل‌محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: فوتبال دیگر یک ورزش ساده نیست و با توسعه روز افزون این رشته ورزشی، تبدیل به یک صنعت بزرگ و همچنین عاملی برای نزدیکی دل‌ها و مردم شده است.

  وی افزود: متاسفانه حواشی فوتبال در ایران بسیار بیشتر از آنچه که باید شده است و به همین دلیل ما به جای اینکه از فوتبال لذت ببریم و بازی و یا تماشای این رشته ورزشی فرصتی برای نزدیکی دل‌ها را فراهم کند، درگیر حاشیه‌ها و رقابت‌های کاذب شده‌ایم.

  سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز تصریح کرد: با این وجود و علیرغم اینکه در میان نسل امروز برخی از اصول و ارزش‌های پهلوانی را کمتر مشاهده می‌کنیم، اما ورزش ایران همواره شاخصه‌هایی داشته که نمی‌توان آنها را نادیده گرفت.

  سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز تصریح کرد: یکی از شاخصه‌ها و ویژگی‌های بسیار خوب، احترام به پیشکسوت و بزرگ‌تر است و ورزش پهلوانی و جوانمردی بدون احترام به بزرگ‌ترها و پیشکسوتان معنی پیدا نمی‌کند.

  گل‌محمدی در پاسخ به این پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا اظهارات غلامحسین پیروانی سرمربی تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی پس از پایان دیدار تیمش با اکسین در مورد خود را مطالعه کرده و یا خیر، گفت: بله من این اظهارات را شنیدم و بسیار متاسف شدم.

  وی بیان داشت: با این وجود نمی‌خواهم در این زمینه اظهار نظری داشته و موضع‌گیری کنم، علیرغم اینکه آقای پیروانی در مورد من حرف زده و بر اساس عرف و اخلاق و قانون من نیز می‌توانم پاسخ وی را بدهم.

  سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز افزود: در تمام کارنامه ورزشی من حتی یک مورد پیدا نمی‌کنید که با دیگر همکارانم مجادله‌ها و تنش‌هایی از این دست داشته باشم و امروز نیز نمی‌خواهم پاسخی بدهم.

  گل‌محمدی ادامه داد: از سوی دیگر پیروانی از من بزرگ‌تر است و بر اساس همان اصولی که به آن پایبند هستم، تنها می‌گویم که احترام بزرگ‌‌تر و پیشکسوت واجب است.

  وی اظهار داشت: ای کاش سرمربی فجر شهید سپاسی که در فوتبال ایران جایگاه خوبی داشته و انسان اخلاق‌مداری است، در مورد من و تیمی که هدایت آن را بر عهده دارم اظهار نظر نمی‌کرد و تنها می‌گویم از شنیدن این مطالب متاسفم هستم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.