• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » گزارش شهردار تهران در خصوص حادثه پلاسکو قابل قبول بود
  کد خبر : 1998247

  گزارش شهردار تهران در خصوص حادثه پلاسکو قابل قبول بود

    یوسفیان ملا  در خصوص بررسی حادثه پلاسکو در صحن علنی مجلس با حضور وزیر کشور، رئیس اتاق اصناف و شهردار تهران گفت: خوشبختانه اطلاعات خوبی در اختیار نمایندگان مجلس قرار گرفت که برآورد بنده این است که باید با الویت بندی ایمنی و مقاوم سازی ساختمان‌ها از وقوع اتفاقات مشابه جلوگیری کرد. وی افزود:…

  ۴۰

   

  یوسفیان ملا  در خصوص بررسی حادثه پلاسکو در صحن علنی مجلس با حضور وزیر کشور، رئیس اتاق اصناف و شهردار تهران گفت: خوشبختانه اطلاعات خوبی در اختیار نمایندگان مجلس قرار گرفت که برآورد بنده این است که باید با الویت بندی ایمنی و مقاوم سازی ساختمان‌ها از وقوع اتفاقات مشابه جلوگیری کرد.

  وی افزود: شهردار تهران به بخش‌های مهمی از خطرات در تهران اشاره کرد و باید تجدیدنظر اساسی در قوانین شهری صورت گیرد، اینکه شهرداری برای بستن ساختمان خطرزا باید چندسال پیگیری کند و با موانع متعدد روبه رو شود قابل قبول نیست.

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه در پایان تصریح کرد: خوشبختانه تمامی مسئولان به موضوع پلاسکو اهتمام دارند و مجلس نیز در این زمینه ورود جدی تری خواهد داشت.

  وی تأکید کرد: به نظر می رسد گزارش شهردار تهران درباره پلاسکو و موانع پیش پای این سازمان قابل قبول بود. اقدامات انجام شده در شهر تهران برای تجهیز آتش نشانی و امکانات خوب ارزیابی می‌شود و باید حمایت‌های لازم صورت گیرد.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.