• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » حل مشکل بیکاری زنان آران و بیدگل با رشد مشاغل خانگی/ تخصیص ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات در این حوزه
  کد خبر : 1998194

  حل مشکل بیکاری زنان آران و بیدگل با رشد مشاغل خانگی/ تخصیص ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات در این حوزه

  حل مشکل بیکاری زنان آران و بیدگل با رشد مشاغل خانگی/ تخصیص ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات در این حوزهReviewed by on Feb 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خطب شکن، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل با اشاره به فعالیت‌های کاریابی این…

  حل مشکل بیکاری زنان آران و بیدگل با رشد مشاغل خانگی/ تخصیص ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات در این حوزهReviewed by on Feb 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خطب شکن، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل با اشاره به فعالیت‌های کاریابی این اداره و ثبت نام بیش از هزار و ۳۰۰ کارجو در آن اظهار کرد: از آن جا که اقتصاد شهرستان تک محصولی است، معمولا صاحبان صنایع نسبت به نیروهای کار و نیروهای کار نسبت به همدیگر شناخت دارند و گزینش نیروی کار اغلب از روش‌های دیگر صورت می گیرد.

  مرتضی رحیمی اجرای طرح‌های اشتغال زایی در حوزه مشاغل خانگی را یکی از راهکارهای مطرح شده برای حل معضل بیکاری عنوان کرد و گفت: مشاغل خانگی که در آران و بیدگل ایجاد می شود بیشتر در حوزه قالیبافی است. رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیکاری زنان را نیز یکی از معضلات حوزه کار شهرستان دانست و اضافه کرد: با توجه به آن که زنان در صنایع پر خطر و مشاغل دشوار نمی توانند حضور پیدا کنند، امکانات اشتغال آنان نسبت به مردان کمتر است. رحیمی افزود: ایجاد تعاونی‌های زنان یا ایجاد مشاغل خانگی با توجه به مزیت‌های نسبی شهرستان از جمله راهکارهای رفع معضل بیکاری زنان است. رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تخصیص ۹۰ میلیارد ریال تسهیلات در بخش مشاغل خانگی آران و بیدگل در چند سال اخیر را یادآور شد و تاکید کرد: متاسفانه به دلیل مشکلاتی که در نحوه‌ی تخصیص تسهیلات، اشتغالی که توقع می رفت محقق نشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.