• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد مقاومتی , اقتصادی » اقتصاد را بومی وغیر قابل آسیب کنیم/تزریق مالی به ۵۴۳ واحداقتصادی
  کد خبر : 1998064

  اقتصاد را بومی وغیر قابل آسیب کنیم/تزریق مالی به ۵۴۳ واحداقتصادی

  اقتصاد را بومی وغیر قابل آسیب کنیم/تزریق مالی به ۵۴۳ واحداقتصادیReviewed by Aryan♥ on Feb 2Rating: اسدالله درویش امیری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بحث مهم اقتصاد مقاومتی افزود: دولت یازدهم در کل کشور خو درا متعهد به فرمایشات  مقام معظم رهبری کرده است. وی اظهار کرد: در کشور ما در آمداز چهار بخش…

  اقتصاد را بومی وغیر قابل آسیب کنیم/تزریق مالی به ۵۴۳ واحداقتصادیReviewed by Aryan♥ on Feb 2Rating:

  اسدالله درویش امیری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بحث مهم اقتصاد مقاومتی افزود: دولت یازدهم در کل کشور خو درا متعهد به فرمایشات  مقام معظم رهبری کرده است.

  وی اظهار کرد: در کشور ما در آمداز چهار بخش صورت می گیرد، محل فروش نفت، خدمات دولتی، اخذ مالیات و صادرات غیرنفتی است و عمده در آمد کشور هم از نفت است وتحریم قیمت نفت هم دست ما نیست و وابسته با عوامل و عناصری است. 

  استاندار زنجان گفت: با توجه به اینکه عمده در آمد کشور از نفت است باید اقتصاد را بومی و غیر قابل آسیب کنیم و تلاش کنیم به بیرون تکیه نکنیم و به تولید داخل و توانایی خودمان تکیه کنیم.

  درویش امیری تاکید کرد: در ستاد فرمانده اقتصاد مقاوتی کشور سیاستگذاری در دو بخش است و طرحهایی که انجام  می شود باعث می شود وابستگی به بیرون کم شود و با توانایی و توانمندی داخلی طرحها انجام شود.

  وی افزود: خوشبختانه در استان زنجان در ستاد اقتصاد مقاومتی به بهبود فضای کسب و کار توجه شده است و تسهیلات رونق تولید ابلاغ شده و سهم استات ۴۴۳ میلیارد تومان است.

  استاندار زنجان تصریح کرد: در ستاد اقتصاد مقاومتی مقررشد  کار گروه رفع  موانع تولید در استان برگزار شود که این مهم اجرا می شود.

  درویش امیری گفت: برای بنگاههای کوچک و متوسط برای ۵۴۳ واحد اقتصادی در بخشهای صنعت ،معدن، کشاورزی و خدمات ۳۲۱ میلیارد تومان ترزیق مالی شده  که این ترزیق مالی برای سرمایه گذاری در گردش ،توسعه و تکمیل و  رونق تولید بوده است.

  وی تصریح کرد: هزار و ۳۶۹ پرونده واحدهای تولیدی در دبیر خانه موردرسیدگی قرار گرفته و جلسات کار گروه موانع تولید در استان به خوبی اجرا شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.