• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » خبرگزاری «شهرایران» فعال در حوزه شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز به کار کرد
  کد خبر : 1997921

  خبرگزاری «شهرایران» فعال در حوزه شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز به کار کرد

  خبرگزاری «شهرایران» فعال در حوزه شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز به کار کردReviewed by on Feb 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار اجتماعی فارس، شب گذشته مراسم آغاز به کار رسمی فعالیت خبرگزاری شهر ایران با حضور مهدی چمران رئیس شورای عالی استانها و تعدادی از اعضای این شورا برگزار شد….

  خبرگزاری «شهرایران» فعال در حوزه شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز به کار کردReviewed by on Feb 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار اجتماعی فارس، شب گذشته مراسم آغاز به کار رسمی فعالیت خبرگزاری شهر ایران با حضور مهدی چمران رئیس شورای عالی استانها و تعدادی از اعضای این شورا برگزار شد.

  در این مراسم مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران به طرح مطالبی پیرامون ضرورت فعالیت این خبرگزاری پرداخت و این خبرگزاری را مرجع رسمی انتشار اخبار مربوط به شوراهای اسلامی شهر و روستا دانست.

  وی در بخشی از سخنانش گفت: اینکه برخی می گویند اگر در تاسیسات هسته ای را ببندیم یا اگر موشکهایمان دیگر شلیک نشوند امریکا و به قول خودشان کدخدا با ما رفیق می شود حرفهایی ساده انگارانه میزنند که صحیح نیست.

  رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهر ایران شکل گرفته است تا درخصوص شهرهای مختلف ایران و کارهایی که در آنها انجام می شود اطلاع رسانی دقیق داشته باشد.

  وی ادامه داد: امام راحل هم فرمودند هر کسی شهر خودش را بیشتر و بهتر می شناسد و تلاش میکنیم تا شهر ایران برای اطلاع رسانی در این خصوص عملکردی موفق داشته باشد.

  چمران افزود: همه صد و هفده هزار شورایی در سراسر کشور صاحبان و خبرنگاران شهر ایران هستند و باید به رشد این رسانه کمک کنند.

  در ادامه این مراسم سید نظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس عنوان کرد: امام(ره) اثبات کرد که می‌توان با اتحاد آحاد ملت استکبار را به زیر کشید.

  مدیر عامل خبرگزاری فارس گفت: موضوع مغفول مانده یا کمتر پرداخته شده در حوزه انقلاب اسلامی بحث تحرک اجتماعی است. تحرک به این معنا که طبقات مختلف مردم بتوانند در تصمیم سازی ها در هر رده ای اثر گذار باشند.

  موسوی گفت: یکی از دلایلی که مردم به این باور رسیدند که باید رژیم منحوس سلطنتی از بین برود و جایش را به یک نظام عادلانه بدهد، همین بحث تحرک اجتماعی و تاثیرگذاری در سرنوشت خودشان بود.

  وی تصریح کرد: برخی بعد از انقلاب نگاهی بروکراتیک داشتند و می خواستند امام به قم برود و مرجعیت کند و مردم هم بروند به خانه هایشان، اما امام به موضوع در صحنه بودن مردم تاکید داشتند و برای این موضوع بنیان های مهمی نظیر جهاد سازندگی را خلق کردند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.