• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » طرح‌های نیمه تمام گردشگری در قم تسهیلات می‌گیرند
  کد خبر : 1997913

  طرح‌های نیمه تمام گردشگری در قم تسهیلات می‌گیرند

  طرح‌های نیمه تمام گردشگری در قم تسهیلات می‌گیرندReviewed by on Feb 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سعید شیرکوند قبل از ظهر پنج‌شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان قم که در تالار امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد با اشاره به اینکه مشکلاتی در بانک‌ها وجود دارد که در کل…

  طرح‌های نیمه تمام گردشگری در قم تسهیلات می‌گیرندReviewed by on Feb 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سعید شیرکوند قبل از ظهر پنج‌شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان قم که در تالار امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد با اشاره به اینکه مشکلاتی در بانک‌ها وجود دارد که در کل کشور هیچ کاری نمی‌توان برای آن انجام داد، اظهار داشت: مجموع معوقه سیستم بانکی آن‌قدر زیاد شده که قدرت تصمیم گیری و اجرا را از بانک‌ها گرفته است.

  وی با اشاره به اینکه نمی‌توانیم خیلی از مشکلات را حل کنیم پس نباید پشت مشکلات پنهان شویم، گفت: مشکلات عمیقی در سیستم اقتصادی کشور وجود داشته که مقام معظم رهبری فرمودند اقتصاد مقاومتی و اگر قرار بود این مشکلات نباشد به کارگیری این کلمه لازم نبود.

  معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصاد کشور در سیستم بانکی بسیار عجیب و متناقض است خاطرنشان کرد: باید در این زمینه بر محال‌ها چیره شویم.

  وی با بیان اینکه در کشورمان هنوز بین فساد اقتصادی وخطای مدیریتی مرز بندی نداریم اظهار داشت: اگر مدیر قرار است تصمیم بگیرد ممکن است خطا کند و اگر قرار باشد خطا را به عنوان فساد در نظر بگیریم دیگر شجاعتی برای مدیر نمی‌ماند.

  شیرکوند افزود: ما بسیاری اوقات درگیر اجتهاد نهاد نظارتی هستیم و یک مدیر اگر هیچ کاری انجام ندهد کسی با او کاری ندارد اما اگر فعالیت داشته باشد باید به مراجع مختلف پاسخگو باشد.

  وی تأکید کرد: باید یک دستورالعمل همگون نظارتی برای استان تعریف کنیم تا مدیر بداند به چه کسی و چگونه باید پاسخ دهد.

  معاون برنامه ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی در این جلسه وعده داد تمام پروژه‌هایی که در استان قم پیشرفت فیزیکی بالای ۴۰ درصد دارد و صاحب این پروژه معوقه به سیستم بانکی نیست و سند پروژه آزاد است و سرمایه‌گذار قابلیت این را دارد که وثیقه را کامل کند اگر تا آخر بهمن به سازمان میراث فرهنگی معرفی شوند، می‌توانند تسهیلات ۱۴ درصد از محل صندوق توسعه ملی دریافت کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.