• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بیش از ۵۰ دستاورد کلان در انقلاب اسلامی به دست آوردیم/ مهمترین شاخصه پیروزی وجود رهبری عالم و فقیه بود
  کد خبر : 1997856

  بیش از ۵۰ دستاورد کلان در انقلاب اسلامی به دست آوردیم/ مهمترین شاخصه پیروزی وجود رهبری عالم و فقیه بود

  بیش از ۵۰ دستاورد کلان در انقلاب اسلامی به دست آوردیم/ مهمترین شاخصه پیروزی وجود رهبری عالم و فقیه بودReviewed by on Feb 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت الله عباسعلی سلیمانی در گفت وگو با زاهدانه مهمترین شاخصه پیروزی را رهبری عالم، فقیه، سیاست مدار و…

  بیش از ۵۰ دستاورد کلان در انقلاب اسلامی به دست آوردیم/ مهمترین شاخصه پیروزی وجود رهبری عالم و فقیه بودReviewed by on Feb 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت الله عباسعلی سلیمانی در گفت وگو با زاهدانه مهمترین شاخصه پیروزی را رهبری عالم، فقیه، سیاست مدار و شجاع عنوان کرد و اظهار داشت: رکن دوم پیروزی انقلاب اسلامی مردم بود که این دو مولفه با سرمایه دین به میدان آمد و پیروزی را رقم زدند.
  وی با اشاره به دستاوردهای بی نظیری که در طی سی و هشت سال از گذرعمر شکوهمند انقلاب به دست آورده ایم، گفت: بالغ بر ۵۰ دستاورد کلان، مهم و محوری در طی این سالها به دست آوردیم.

  مذهب موتور محرک یک انقلاب است
  امام جمعه زاهدان دستاوردهای مهم انقلاب را در حوزه های اعتقادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اخلاقی، اقتصاد و غیره عنوان کرد و افزود: امروز در حوزه اعتقادی بشریت به این مفهوم پی برده که مذهب می تواند به عنوان موتور محرک یک انقلاب باشد در صورتی که قبل از انقلاب دقیقا این باور در افکار عموم بشر منهدم شده بود.
  وی با بیان اینکه در حوزه اعتقادات جمهوری اسلامی و نظام الهی، برای بشر و بشریت مذهب به مثل اکسیژن در بدن ضرورت دارد، ادامه داد: مذهب از بشر جدایی ندارد ممکن است کم فروق شود اما خاموشی پیدا نخواهد کرد.

  انقلاب اسلامی مبتنی بر آرای مردم است
  نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: در حوزه اخلاقیات امروز بشر متوجه شده که راه نیاز زندگی اجتماعی منوط و مشروط به رو آوردن به اخلاقیات است.
  وی با اشاره به نامه امام راحل به گورباچف مبنی بر اینکه " مذهب برای ما دستاورد گرانقدر اخلاقی دارد"، گفت: گورباچف در پی این نامه علی رغم اینکه دست و پای خود را گم کرد مدت ها تلاش کرد تا جواب نامه امام را بدهد لذا این مهم پشتوانه مباحث اخلاقی، وجدان و مذهب فطرت آدمی است.
  وی عدم وابستگی اقتصاد کشور به بیگانگان را از جمله دستاوردهای مهم انقلاب در حوزه اقتصادی عنوان کرد و افزود: گرچه اقتصاد کشور ضعیف است ولی وابسته به کسی نیست و بیگانگان آن را مدیریت نمی کنند.

  ایران اوضاع فکری بزرگان سیاسی دنیا را آشفته کرده است
  آیت الله سلیمانی با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب در یکی دو مورد خلاصه نمی شود، تصریح کرد: انقلاب اسلامی دستاوردهای سنگین و فراوان سیاسی داشت کشوری که وابسته بود و در درونش اگر دیگران قصد ورود داشتند حق توحش می گرفتند و زیر سلطه استکبار جهانی به سر می برد امروز به قدری استقلال پیدا کرده که مبتنی بر آرای مردمی و استوار و ماندگار است.
  وی ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی ایران اوج شده به نحوی که اوضاع فکری بزرگان سیاسی دنیا را آشفته کرده است.
  امام جمعه زاهدان خاطر نشان کرد: امروز در درون کشور، خود سرنوشت را رقم می زنیم و وابستگی به بیگانگان نداریم که اینها همه از برکات انقلاب اسلامی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.