• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار پربازدید , فرهنگی و هنری » باید حساب متخلفان در صندوق ذخیره فرهنگیان را از معلمان جدا کرد
  کد خبر : 1997844

  باید حساب متخلفان در صندوق ذخیره فرهنگیان را از معلمان جدا کرد

  باید حساب متخلفان در صندوق ذخیره فرهنگیان را از معلمان جدا کردReviewed by Aryan♥ on Feb 2Rating: علی صابرماهانی رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص «تخلفات صورت گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان»، اظهارداشت: مبارزه با فساد باید صورت گیرد. وی ادامه داد: رسیدگی باید از مسیر…

  باید حساب متخلفان در صندوق ذخیره فرهنگیان را از معلمان جدا کردReviewed by Aryan♥ on Feb 2Rating:

  علی صابرماهانی رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص «تخلفات صورت گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان»، اظهارداشت: مبارزه با فساد باید صورت گیرد.

  وی ادامه داد: رسیدگی باید از مسیر قانونی انجام شود و حق و حقوق ضایع شده به افراد برگردد و شاهد نباشیم در مجموع آموزش و پرورش که مسئولیت تعلیم و تربیت دانش‌آموزان را بر عهده دارد، چنین موضوعی رخ دهد.

  رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی تأکید کرد: نمی‌توانیم بگوییم دستگاه تعلیم و تربیت که می‌خواهد مدرسه را جلوه‌ای از حیات طیبه کند، امروز در صندوق ذخیره‌ای که دست‌اندرکاران اصلی آن نیز معلمان هستند، این تخلف را انجام داده‌اند و این برای جامعه پیام خوبی ندارد.

  صابرماهانی عنوان کرد: باید حساب این افراد را از معلمان دیگر جدا کنند و ما نیز به عنوان سازمان بسیج دانش‌آموزی از مبارزه با فساد حمایت می‌کنیم و از قوه قضاییه می‌خواهیم قاطعانه با آن برخورد کند.

  وی خاطرنشان کرد: از جامعه می‌خواهیم حساب این افراد متخلف را از معلمان جدا کنند؛ چرا که معلمان قشر شریفی هستند و ما خواهان این هستیم به صورت قانونی و منطقی با این موضوع برخورد شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.