• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , بین الملل , سیاسی » گروگان گیری در اعتراض به دونالد ترامپ
  کد خبر : 1997816

  گروگان گیری در اعتراض به دونالد ترامپ

  گروگان گیری در اعتراض به دونالد ترامپReviewed by Aryan♥ on Feb 2Rating: زندانیان مرکز تادیبی جیمز در منطقه دلاور امریکا روز چهارشنبه چند تن را در این زندان گروگان گرفتند .به گزارش ایران ویج به نقل از ایران آنلاین به نقل از یاهو، افراد گروگان گرفته شده جزو کارمندان زندان بوده اند که با صحبتهای…

  گروگان گیری در اعتراض به دونالد ترامپReviewed by Aryan♥ on Feb 2Rating:

  گروگان گیری در اعتراض به دونالد ترامپزندانیان مرکز تادیبی جیمز در منطقه دلاور امریکا روز چهارشنبه چند تن را در این زندان گروگان گرفتند .
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایران آنلاین به نقل از یاهو، افراد گروگان گرفته شده جزو کارمندان زندان بوده اند که با صحبتهای ماموران پلیس دونفرشان از دست گروگانگیر ها ازاد شدند .
  ” رابرت کوپه ” از مسئولان امنیتی منطقه گفت : ” ۲۷ زندانی در سمت چپ ساختمان تجمع کرده اند و ماموران سعی دارند با آنها وارد مذاکره شوند. در میان افراد گروگان گرفته شده یک زن که مادر یکی از کارمندان هست نیز دیده می شود. زندانیان انگیزه خود برای انجام این کار را رفتارهای نامعقول دونالد ترامپ خوانده اند . در میان خواسته های آنها میزان کمک های مالی ترامپ به زندان های منطقه نیز بوده مطرح شده است .
  سخنگوی پلیس منطقه اعلام کرد که در حال گفتگو با زندانیان است و امید دارد تا هر چه سریعتر افراد گروگان گرفته شده را از دست زندانیان خارج کنیم .

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.