• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » دشمن بداند سلاح هسته ای ایران ،غیرت و ایمان مردم است/دشمن با پلاسکو به دنبال شورش بود
  کد خبر : 1997731

  دشمن بداند سلاح هسته ای ایران ،غیرت و ایمان مردم است/دشمن با پلاسکو به دنبال شورش بود

  دشمن بداند سلاح هسته ای ایران ،غیرت و ایمان مردم است/دشمن با پلاسکو به دنبال شورش بودReviewed by on Feb 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از زنان قم،حجت الاسلام والمسلمین حسن غفاری فرد عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع) در سلسله نشست های دهه فجر…

  دشمن بداند سلاح هسته ای ایران ،غیرت و ایمان مردم است/دشمن با پلاسکو به دنبال شورش بودReviewed by on Feb 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از زنان قم،حجت الاسلام والمسلمین حسن غفاری فرد عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع) در سلسله نشست های دهه فجر پردیسان در جمع طلاب سطح عالی مدرسه امام کاظم (ع) اظهار داشت: دشمن بداند سلاح هسته ای ایران ،غیرت و ایمان مردم است و اگر امروز به دولت انتقاد می کنیم که چرا سلاح هسته ای را تعطیل کرده است بدانید دولت فقط توان هسته ای را تعطیل کرده است که سلاح هسته ای تنها بخشی از آن است.

  وی تصریح کرد: در آمریکا ترامپ بهانه است و لیبرالیزم نشانه است همان طور که سال های گذشته تقلب انتخابات بهانه بود و ولی فقیه و اصل نظام نشانه بود.

  غفاری فرد افزود: امروز در کشور آمریکا امنیتی وجود ندارد ولی مردم درایران به برکت انقلاب اسلامی در کمال امنیت زندگی می کنند و دشمن در داخل و خارج از کشور به دنبال این است تا با اندک اتفاقی در ایران شورش به راه بیاندازد مانند مسئله پلاسکو که می خواستند از این ماجرا سوءاستفاده کنند.

  وی درباره حادثه قطار تبریز نیز افزود: صد نفر انسان در کمال بی عرضگی شخصی در سانحه قطار کشته شدند و کسی واکنش نشان نمی دهد و کمیته حقیقت یابی به راه نمی افتد اما ساختمان پلاسکو که به اتفاق عام و خاص ، محصول بین صاحب ملک و سرقفلی ها بوده است، از نظر حقوقی نظام جمهوری اسلامی یک ریال به آدم هایی که در ساختمان پلاسکو آسیب دیده اند بدهکار نیست و رابطه تجاری بین مالک و مملوک بوده است.

  عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع) اضافه کرد: هیچ کس اعم از رئیس جمهور، شهردار ، وزیر کشور و … در حادثه پلاسکو مقصر نیست و همانطور که یکی از کارشناسان آتشنشان صحنه پلاسکو در جشنواره فیلم فجر گفته بود غیرت عزیزان آتشنشان باعث شد تا فروپاشی ساختمان پلاسکو دوساعت و نیم به تأخیر بیفتد در صورتی که در استانداردهای تکلیفی این ساختمان نیم ساعت بیشتر مقاومت نداشت.

  وی افزود: آتشنشانان غیرتمند برای اینکه کشته های حادثه پلاسکو به ۷۰۰ یا ۸۰۰ نفر نرسند ، جان فشانی کردند تا مردم را از ساختمان خارج شوند و آتشنشانان همه راه هایی که بتوانند تخریب ساختمان را به تأخیر بیاندازند را انجام دادند.

  غفاری فرد دستاوردهای انقلاب را علم ، تکنولوژی، اقتدار و خود باوری دانست که محصول آن امنیت کشور می باشد و افزود: دشمن آنقدر فقیر سوژه است که که می خواست با حادثه پلاسکو در ایران آشوب به راه بیاندازد.

  وی یادآر شد: زمان جنگ هیچگونه امنیتی در کشور وجود نداشت، حتی حوزه علمیه هم به دنبال بهانه ای بود تا مدرسه ها را تعطیل کند تا افرادی که مرد جنگ بودند به میدان بروند زیرا نمی توانستند با وضعیت نا امنی درس بخوانند.

  عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع) ادامه داد: اگر امروز اقتصاد، بهداشت و علم را به بهترین وجه به دست آورده ایم فقط به واسطه امنیت کشور است زیرا امروزه در کشور اسرائیل هم با آن همه ادعا هیچ گونه امنیتی وجود ندارد.

  وی گفت: مذاکرات هسته ای آسیب شدیدی به انقلاب در جهان انقلابی زد اما سابقه دیرین اقدار ملت در تمام سال ها باعث شده است که اگر آمریکا می گوید عراق ، سوریه، ترکیه باید تفکیک شوند ، ایران با این مسئله مخالفت می کند و این کار صورت نمی گیرد.

  غفاری فرد در پایان مهترین نقش ایران در ترکیه را جلوگیری از کودتا در آن کشور دانست و افزود:ما در جهان انسانی زندگی می کنیم که در آن قرآن با رویکرد اختیار برخورد می کند و دیکتاتوری نیست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.