• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اجرای دستور مهاجرتی ترامپ در لس آنجلس متوقف شد
  کد خبر : 1997655

  اجرای دستور مهاجرتی ترامپ در لس آنجلس متوقف شد

  اجرای دستور مهاجرتی ترامپ در لس آنجلس متوقف شدReviewed by on Feb 2Rating: قاضی دادگاهی فدرال در لس آنجلس دستور داده است مقام های دولت موقتا اجرای بخش های مهمی از مقررات تازه ای که در فرمان دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در زمینه مهاجرت صادر شده است را متوقف کنند.به گزارش ایران ویج به…

  اجرای دستور مهاجرتی ترامپ در لس آنجلس متوقف شدReviewed by on Feb 2Rating:

  قاضی دادگاهی فدرال در لس آنجلس دستور داده است مقام های دولت موقتا اجرای بخش های مهمی از مقررات تازه ای که در فرمان دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در زمینه مهاجرت صادر شده است را متوقف کنند.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایران، قاضی آندره بیروت سه شنبه طی حکمی “اضطراری” فرمان اجرایی آقای ترامپ را فعلا متوقف کرد.
  به گزارش ایران ویج به نقل از لس آنجلس تایمز حکم قاضی به پرونده کسانی مربوط می شود که قصد مهاجرت به آمریکا را دارند و به وضعیت کسانی که سعی دارند به عنوان پناهنده یا با ویزای غیرمهاجرتی، مثل توریستی، وارد آمریکا شوند اشاره ای نمی کند.
  برخی رسانه ها اشاره کردند که حکم تازه ممکن است تاثیر زیادی نداشته باشد چون وزارت خارجه آمریکا به فاصله کوتاهی پس از فرمان ترامپ همه ویزاهای معتبر مهاجرتی و غیرمهاجرتی که شهروندان هفت کشور مشمول این دستور دریافت کرده اند را به جز استثناهایی “موقتا” بی اعتبار دانست.
  با این حال قاضی بیروت در حکم خود نوشته که مقام ها حق “لغو ویزاهای مهاجرتی شاکیان” را ندارند.
  به نوشته لس آنجلس تایمز عبارت بندی این حکم ظاهرا به این معنی است که مقام های دولت دیگر اجازه نخواهند داشت از شرکت های هوایی و مقام های مرزی سایر کشورها بخواهند مانع سوار شدن مسافران این هفت کشور به هواپیماهایی که به مقصد آمریکا می آیند شوند؛ کاری که در این چند روز کرده بودند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.