• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » بی مهری مازنی ها به ۱۵۰۰ مسکن مهر/ فرسودگی یک سوم بافت های شهری
  کد خبر : 1997650

  بی مهری مازنی ها به ۱۵۰۰ مسکن مهر/ فرسودگی یک سوم بافت های شهری

  بی مهری مازنی ها به ۱۵۰۰ مسکن مهر/ فرسودگی یک سوم بافت های شهریReviewed by on Feb 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حیدر نوروزی صبح پنجشنبه در نشست با خبرنگاران در ساری اظهار داشت: تاکنون ۴۹ هزار و ۷۳۴ واحد مسکن مهر در استان افتتاح‌شده است واز این میزان ۱۶…

  بی مهری مازنی ها به ۱۵۰۰ مسکن مهر/ فرسودگی یک سوم بافت های شهریReviewed by on Feb 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حیدر نوروزی صبح پنجشنبه در نشست با خبرنگاران در ساری اظهار داشت: تاکنون ۴۹ هزار و ۷۳۴ واحد مسکن مهر در استان افتتاح‌شده است واز این میزان ۱۶ هزار واحد در دولت یازدهم در استان بهره‌برداری و سرمایه‌گذاری شده است.

  وی تبدیل وام ۳۰ میلیونی به ۴۰ میلیون تومانی را ازجمله اقدامات برای رفع مشکل متقاضیان مسکن مهر اعلام کرد و گفت: در صورت اجرای این طرح، پروژه‌های مسکن مهر استان مهرماه جمع‌آوری خواهد شد.

  وی بابیان اینکه شرایط سخت برای تهیه مسکن مهر حذف‌شده است گفت: برای تهیه مسکن مهر حداقل ۳۰ میلیون تومان آورده متقاضی نیاز است و بیشتر واحدهای مسکن مهر بدون متقاضی در ساری و بهشهر وجود دارد.

  مدیرکل راه و شهرسازی مازندران درباره بافت‌های فرسوده استان گفت: ساری، بابل و آمل بیشترین مساحت بافت فرسوده را دارد که از این میزان ۶۴۱ هکتار بافت فرسوده ساری است.

  نوروزی ادامه داد: ۴۲۰ هکتار بافت فرسوده در بابل، ۴۰۱ هکتار در آمل، ۳۷۵ هکتار در بابلسر و ۳۱۷ هکتار بافت فرسوده در قائم‌شهر وجود دارد.

  مدیرکل راه و شهرسازی مازندران بابیان اینکه یک‌سوم مساحت استان را بافت فرسوده تشکیل می‌دهد گفت: چهار هزار و ۲۰۰ هکتار بافت فرسوده در استان وجود دارذ

  نوروزی مساحت بافت‌های تاریخی مصوب شهرهای استان را چهار هزار و ۵۷۵ هکتار اعلام کرد و گفت: از این میزان ۱۳۴ هکتار در ساری، ۱۲۸ هکتار در آمل، ۱۱۲ هکتار در بابل، ۲۰ هکتار در رامسر قرار دارد.

  وی از تشکیل ستاد بازآفرینی بافت‌های فرسوده در استان خبر داد و گفت: تشکیل پنج ستاد استان و ۲۹ ستاد شهرستانی ازجمله دستاوردها بوده و تفاهم‌نامه‌هایی با دستگاه‌های مختلف منعقدشده است.

  مدیرکل راه و شهرسازی مازندران، پسماند و زباله را از مهم‌ترین مشکلات فراروی در حریم راه‌ها بیان کرد و گفت: پاک‌سازی حریم راه‌ها باید به‌عنوان فرهنگ تبدیل شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.