• خرید vpn
  • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

    صفحه اصلی » اقتصادی » طرح فرش اردبیل در آذربایجان معرفی می‌شود
    کد خبر : 1997632

    طرح فرش اردبیل در آذربایجان معرفی می‌شود

    طرح فرش اردبیل در آذربایجان معرفی می‌شودReviewed by on Feb 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، اسحاق رسولی صبح پنج‌شنبه در حاشیه هماهنگی حضور خوشه فرش اردبیل در نمایشگاه آذربایجان به خبرنگار مهر گفت: در نظر داریم طرح فرش «قفقاز» اردبیل را در نمایشگاه صنایع‌دستی آذربایجان که اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار…

    طرح فرش اردبیل در آذربایجان معرفی می‌شودReviewed by on Feb 2Rating:

    به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، اسحاق رسولی صبح پنج‌شنبه در حاشیه هماهنگی حضور خوشه فرش اردبیل در نمایشگاه آذربایجان به خبرنگار مهر گفت: در نظر داریم طرح فرش «قفقاز» اردبیل را در نمایشگاه صنایع‌دستی آذربایجان که اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار می‌شود، معرفی کنیم.

    وی افزود: این اقدام با دو هدف ارزیابی بازار منطقه  و دستیابی به بازار روسیه انجام می‌شود و در عین حال به دنبال برندسازی برای فرش دستبافت استان هستیم.

    عامل توسعه خوشه صنعتی فرش استان همچنین به بازدید از خوشه فرش مشهد با حضور تولیدکنندگان برتر فرش اشاره کرد و گفت: حضور در نمایشگاه‌ها و بازدیدهای میدانی می‌تواند زمینه‌های توسعه فرش اردبیل و راه‌یابی به بازارهای مختلف را تسهیل کند.

    رسولی از خلأهای فرش استان را گمنامی آن و نداشتن برند مشخص دانست و تصریح کرد: تا زمانی که نتوان به برند مشخصی دست یافت نمی‌توان به جایگاه مطلوبی در بازار رسید.

    وی به ضرورت مشارکت فعالان فرش در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: انتظار می‌رود در فرصت بازدیدهای میدانی و نمایشگاه‌های خارجی زمینه‌های حضور فرش اردبیل در بازارهای جهانی شناسایی و رصد شود.

    کلیدواژه ها :
    دوره های نوروزی عصر شبکه

    مطالب مرتبط

    ویژه های ایران ویج

    دیدگاهها (۰)    ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

    آخرین اخبار و مطالب

    پربحث ترین های هفته

    Sorry. No data so far.