• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » زنجان از نظر معضلات اجتماعی در پایین تر ین رده قرار دارد
  کد خبر : 1997600

  زنجان از نظر معضلات اجتماعی در پایین تر ین رده قرار دارد

  زنجان از نظر معضلات اجتماعی در پایین تر ین رده قرار داردReviewed by on Feb 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سرهنگ علی آزادی شامگاه چهارشنبه در همایش قرآنی کار کنان ناجا،زنجان  را جزو استانهای امن در سطح کشور اعلام کرد و افزود: زنجان از نظر معضلات اجتماعی در پایین تر…

  زنجان از نظر معضلات اجتماعی در پایین تر ین رده قرار داردReviewed by on Feb 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سرهنگ علی آزادی شامگاه چهارشنبه در همایش قرآنی کار کنان ناجا،زنجان  را جزو استانهای امن در سطح کشور اعلام کرد و افزود: زنجان از نظر معضلات اجتماعی در پایین تر ین رده در بین استانها قرار دارد.

  فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه قرآن کتاب زندگی و هدایت انسانها است، گفت: پلیس استان زنجان فعالیت های خوبی را در بحث قرآنی دارد و توجه به قرآن باعث می شود تمام زندگی افراد تحت الشعاع قرار می گیرد.

  آزادی تاکید کرد: کار کنان نیروی انتظامی استان زنجان در بحث مسابقات قرآنی در سطح کشور رتبه قابل قبولی را داشتند.

  وی افزود: طی سالهای ۹۲  از حدود ۱۰۲ نفر شرکت کننده در مسابقات قرآنی ۶۰ نفر قبول،سال ۹۳  از ۱۹۰ نفر ۱۱۸ نفر قبول، سال ۹۴ از ۶۵۰ نفر ۲۲۵ نفر قبول و طی سالجاری از از ۷۱۷ نفر ۴۶۵ نفر قبول شدند.

  فرمانده انتظامی استان زنجان همچنین از تشکیل شورای قرآنی در فرماندهی انتظامی خبر دادو گفت: این شورا از سالجاری تاکتئت ۱۸۱ مصوبه داشته است.

  آزادی  از تاسیس دالقرآن کریم امام  خامنه ای در فرماندهی انتظامی استان زنجان خبر دادو گفت: این دارالقرآن در سه طبقه با هزینه ۹۰۰ میلیون راه اندازی شده است.

  وی  همچنین از برگزاری ۲۲ محفل قرآن در فرماندهی انتظامی استان زنجان خبر دادو گفت: قرآن در هر عرصه ای و در برهه ای از زندگی انسان نقش بسیار بسزایی دارد چرا که قرآن کتاب هدایت و معرفت است.انی بسیتار عالی بوده است.

  فرمانده انتظامی استان زنجان افزود:طی سالجاری حضور کار کنان پلیس خانم در فعالیت هاو مسابقات قرآنی بسیار عالی بوده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.