• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » الحاق به تهران تأمین کننده منافع مردم ساکن در شهر قدس خواهد بود
  کد خبر : 1997594

  الحاق به تهران تأمین کننده منافع مردم ساکن در شهر قدس خواهد بود

  الحاق به تهران تأمین کننده منافع مردم ساکن در شهر قدس خواهد بودReviewed by on Feb 2Rating: خدابخش محمد زاده پودینه در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به عدم برخورداری مطلوب و شایسته شهر قدس از مالیات بر ارزش افزوده شرکت ها و واحدهای صنعتی فعال در شهرک دانش اظهار داشت:بدون تردید…

  الحاق به تهران تأمین کننده منافع مردم ساکن در شهر قدس خواهد بودReviewed by on Feb 2Rating:

  خدابخش محمد زاده پودینه در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به عدم برخورداری مطلوب و شایسته شهر قدس از مالیات بر ارزش افزوده شرکت ها و واحدهای صنعتی فعال در شهرک دانش اظهار داشت:بدون تردید در صورت واریز این مبالغ، روند شکوفایی و توسعه منطقه مذکور از شتاب و سرعت هر چه بیشتری برخوردار خواهد شد.

  عضو شورای اسلامی شهر قدس عنوان کرد:در شرایطی که بسیاری از شهرداری ها با مشکلات مالی مواجه هستند، مدیریت شهری قدس نیز از آسیب ها و پیامدهای این مشکلات مصون نمانده و درصورت برخورداری این منطقه از مبالغ قابل توجهِ ارزش افزوده، بسیاری از محدودیت ها و نارسایی های موجود در زیرساخت های شهری مرتفع می شود.

  وی افزود:شورای شهر در طول سالیان گذشته به این موضوع تأکید ورزیده که رفع ابهامات و مشکلات مرتبطِ به این حوزه، ضرورتی اجتناب ناپذیر است که با حصول آن، منافع عمومی مردم به نحو شایسته تری تأمین و محقق خواهد شد.

  پودینه عنوان کرد: تنها راهکار برای عبور از مشکلات عدیده موجود، به تحقق مرزهای سیاسی این شهرستان معطوف می شود و عدم رفع این مشکلات، راهی جز الحاق به تهران باقی نمی گذارد.

  پودینه عنوان کرد:تحقق مرزهای سیاسی شهرستان قدس از موضوعاتی است که واریز مالیات بر ارزش افزوده و برخورداری عادلانه شهر قدس از مبالغ مذکور را تسهیل می کند که حصول احتمالی این امر با پیگیری و رایزنی نماینده مردم قدس در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و رئیس شورای اسلامی این شهرستان میسر خواهد شد.

  عضو شورای اسلامی شهر قدس عنوان کرد:عدم موفقیت در این امر، الحاق به تهران را بیش از پیش ضروری می سازد، زیرا در بررسی های انجام شده و در شرایط موجود، راهکار موثر و سازنده دیگری که تأمین کننده منافع و مصالح قدس باشد، امکان پذیر نیست.

  وی افزود:نباید از نظر دور داشت که با عنایت به ممنوعیت فعالیت واحدهای صنعتی و تولیدی در شعاع۱۲۰ کیلومتری تهران، امکان تأمین منافع شهرستان قدس در این عرصه دور از ذهن به نظر نمی رسد.

  پودینه گفت:شهر قدس، فاقد فضای کافی برای توسعه است و در این شرایط و با محدودیت های موجود در احداث و ساخت مسکن، به تدریج شاهد ظهور و بروز چالش های هر چه بیشتری در این منطقه از غرب استان تهران خواهیم بود.

  عضو شورای اسلامی شهر قدس عنوان کرد:الحاق قدس به تهران مستلزم تأیید وزارت کشور، استانداری، شورای شهر و شهرداری تهران خواهد بود و با عنایت به ضرورتی که در این خصوص احساس می شود، لایحه ای با امضای تعداد دیگری از اعضای شورای شهر و موافقان این طرح به هیئت رئیسه شورای شهر قدس ارائه شده است.

  پودینه گفت:چندی پیش جلسه ای با مدیرکل حوزه حریم شهر تهران برگزار و موافقت ضمنی لازم برای تحقق این امر اعلام شد که کسب نتیجه نهایی با تأیید دیگر نهادهای فرادستی قابل حصول خواهد بود.

  وی  یادآور شد:به نتیجه رسیدن طرح الحاق، فضا و بستری را فراهم می کند که پیمایش مسیر توسعه پایدار را در این منطقه، با انسجام و شتاب فزاینده تری همراه خواهد کرد و امیدواریم در نهایت، آنچه که مصلحت شهر قدس و مردم ساکن در این منطقه است، فراهم شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.