• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ترویج فرهنگ قرآنی و دینی از اولویت های مهم نیروی انتظامی است
  کد خبر : 1997592

  ترویج فرهنگ قرآنی و دینی از اولویت های مهم نیروی انتظامی است

  ترویج فرهنگ قرآنی و دینی از اولویت های مهم نیروی انتظامی استReviewed by on Feb 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام بهشتی پور شامگاه چهارشنبه در محل انس با قرآن کریم کارکنان ناجا استان زنجان، افزود: قرآن کتاب چاپی نیست و یک موجود زنده است و رشد می کند…

  ترویج فرهنگ قرآنی و دینی از اولویت های مهم نیروی انتظامی استReviewed by on Feb 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام بهشتی پور شامگاه چهارشنبه در محل انس با قرآن کریم کارکنان ناجا استان زنجان، افزود: قرآن کتاب چاپی نیست و یک موجود زنده است و رشد می کند و برای انسان تازگی دارد.

  وی اظهار کرد: قرآن این کتاب آسمانی کلام نویی برای ما دارد و دل زدگی ندارد و از این کتاب بهره مند می شویم چرا که قرآن با ما حرف می زند.

  جانشین عقیدتی سیاسی ناجا گفت: قرآن یک نعمت بزرگ الهی است که خداوند در اختیار ما انسانها قرار داده است.

  بهشتی پور  قرآن را امانت الهی دانست و گفت:نظام جمهوری اسلامی ایران، فرزندان، همسر و اهل بیت امانت الهی هستند و خداوند این نعمتها را به عنوان امانت در اختیار ما قرار داده است.

  وی افزود: قرآن جدا کننده حق و باطل است و قرآن حرف های با ارزشی دارد که باید به خوبی استفاده کرد که خوشبختانه قدم های خوبی  در نیروی انتظامی در بحث ترویج قرآن برداشته شده است ولی تا رسیدن  به هدف مطلوب فاصله زیادی داریم و باید بیشتر تلاش کنیم.

  جانشین عقیدتی سیاسی ناجا تصریح کرد: ما الان در دولت اسلامی هستیم و برای رسیدن به حکومت اسلامی، مملکت اسلامی، کشور اسلامی باید تابع دین باشیم  تا به تمدن اسلامی برسیم.

  بهشتی پور افزود:مسئله مملکت اسلامی، ملت اسلامی و بعد دولت اسلامی و تمدن اسلامی را مد نظر قرار دهیم.

  وی به آداب قرآن خواندن اشاره کردو گفت: باید آداب قرآن رعایت شود چرا که قرآن کلام الهی است و باید جوانان را با قرآن آشنا کنیم.

  جانشین عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به اینکه عضو کمیسیون تخلفات در ناجا است ، افزود: پرونده هایی که در این کمیسون مورد بررسی قرار می گیرد مربوط به افرادی است که ارتباطی با قرآن ندارند چرا که قرآن هدایت کننده است.

  بهشتی پور حضور پلیس  زنجان در فعالیتهای قرانی را بسیار خوب عنوان کردو گفت: توقع از استان زنجان زیاد است قدم های خوبی برداشته شده خوب است ولی کافی نیست.

  وی افزود:هر نعمتی که خداوند به انسانها عرضه می کند امانت است و باید این امانت به اهلش برسد وهر کدام از فعالین قرآنی باید دیگران را به قرآن دعوت کنند.

  جانشین عقیدتی ناجا با بیان اینکه امروز فضای مجازی فتنه است، گفت: قرآن تنها درمان و رهایی بخش از فتنه و چالش ها است.

  بهشتی با اشاره به ایام الله دهه فجر گفت: انقلاب ما انقلاب قرآنی بود و تاکنون به هر پیشرفت و توسعه ای رسیدیم به خاطرقرآن بوده و این انقلاب قرانی در حال گسترش است و از مرزها پیش رفته و به برکت قرآن ایران تمام مرزها را فرا گرفته است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.