• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » ۳ بیمارستان تامین اجتماعی خوزستان در حال ساخت هستند
  کد خبر : 1997134

  ۳ بیمارستان تامین اجتماعی خوزستان در حال ساخت هستند

  ۳ بیمارستان تامین اجتماعی خوزستان در حال ساخت هستندReviewed by on Feb 1Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، صادق جلیلی ظهر امروز در نشست خبری اظهار کرد: در تأمین اجتماعی درمان مستقیم در مراکز ملکی سازمان (در خوزستان۳۱ مرکز درمانی فعال ۶ بیمارستان و ۲۵ مرکز سرپایی) و درمان غیر مستقیم…

  ۳ بیمارستان تامین اجتماعی خوزستان در حال ساخت هستندReviewed by on Feb 1Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، صادق جلیلی ظهر امروز در نشست خبری اظهار کرد: در تأمین اجتماعی درمان مستقیم در مراکز ملکی سازمان (در خوزستان۳۱ مرکز درمانی فعال ۶ بیمارستان و ۲۵ مرکز سرپایی) و درمان غیر مستقیم داریم.

  وی افزود: در شهرهای اهواز، آبادان و دزفول نیز سه بیمارستان در حال ساخت داریم. در حال حاضر ۴۸۵ تخت فعال بستری داریم که با سه بیمارستان به ۸۰۰ تخت ارتقا پیدا می کند.

  مدیر درمان تأمین اجتماعی خوزستان تصریح کرد: در ۹ ماه اول سال چهار میلیون و ۱۴۵ هزار ویزیت عمومی، تخصصی، دندانپزشکی و ۹۰ هزار مامایی داشتیم.

  جلیلی بیان کرد: در ۹ ماه اول امسال همچنین تعداد بستری ۳۹ هزار و ۶۰۰، پنج هزار و ۱۵۰ سزارین، پنج هزار و ۸۰۰ طبیعی، چهار هزار و  ۴۴۰ آزمایشگاه، ۱۴۱ هزار و ۳۰۰ مورد رادیولوژی، ۶ هزار و ۳۰۰ مورد ام. آر. آی نیز داشتیم.

  وی عنوان کرد: در برخی مراکز مثل شادگان وسوسنگرد که یک یا دو پزشک داشتیم اکنون چهار پزشک عمومی، دندانپزشک و داروساز فعالیت می کنند.

  مدیر درمان تأمین اجتماعی خوزستان یادآور شد: با مساعدت منطقه آزاد دستگاه سی. تی. اسکن پیشرفته ای را در بیمارستان آبادان مستقر کردیم و چهار دستگاه آمبولانس جدید را نیز خریداری کردیم.

  جلیلی ادامه داد: تمام دستگاه های رادیولوژی را از آنالوگ به دیجیتال تغییر بدهیم تا آسیب کمتری به بیماران برسد. همچنین در راستای رضایتمندی مردم کمیسیون پزشکی را از طبقه دوم درمانگاهی بدون آسانسور در امانیه به خیابان میهن غربی منتقل کردیم.

  وی اظهار کرد: در ۹ ماه اول امسال حدود هشت هزار و ۱۰۰ پرونده را در کمیسیون پزشکی مطرح و منجر به صدور رأی شد. این پرونده ها شامل رأی هایی در حوزه بدوی، تجدیدنظر و شورای پزشکی می شدند.

  مدیر درمان تأمین اجتماعی خوزستان در پایان گفت: ۶۶۰ میلیارد تومان بودجه اسناد پزشکی سال قبل بود که تا پایان اردیبهشت امسال تمام بدهی ها را تسویه کردیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.