• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصاد خارجی , اقتصاد داخلی , اقتصادی » ۱۰ درصد کل منابع بانکی استان مربوط به بانک رفاه کردستان است
  کد خبر : 1997124

  ۱۰ درصد کل منابع بانکی استان مربوط به بانک رفاه کردستان است

  ۱۰ درصد کل منابع بانکی استان مربوط به بانک رفاه کردستان استReviewed by Aryan♥ on Feb 1Rating: فرهوش رادپور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از سنندج، با بیان اینکه بانک رفاه کارگران سال ۱۳۳۹ با سرمایه‌ 89 میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به ثبت رسیده است، اظهار کرد: این بانک کار خود را با دو…

  ۱۰ درصد کل منابع بانکی استان مربوط به بانک رفاه کردستان استReviewed by Aryan♥ on Feb 1Rating:

  فرهوش رادپور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از سنندج، با بیان اینکه بانک رفاه کارگران سال ۱۳۳۹ با سرمایه‌ 89 میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به ثبت رسیده است، اظهار کرد: این بانک کار خود را با دو شعبه تهران و اصفهان آغاز و امروز با گذشت ۵۶ سال از افتتاح آن با یک‌هزار و ۵۵ شعبه در سطح کشور فعالیت می‌کند.

  مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران کردستان تصریح کرد: سرمایه این بانک در حال حاضر به ۲۳ هزار میلیارد ریال افزایش یافته است و ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر در حال حاضر مجموع کارکنان بانک رفاه را در کل کشور تشکیل می‌دهند.

  رادپور به فعالیت این بانک در استان کردستان نیز اشاره کرد و افزود: بانک رفاه کردستان نیز دارای ۲۴ شعبه در ۱۲ شهرستان است که در برخی شهرستان‌ها مانند سنندج ۱۲ شعبه فعال و ۱۲ شعبه دیگر آن در سایر شهرستان‌ها فعالیت می‌کنند.

  وی سرانه هر فرد کردستانی در منابع بانکی را حدود ۴۱ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: این سرانه نسبت به سایر استان‌ها پایین بوده و در این خصوص در جایگاه ۲۸ کشوری قرار گرفته‌ایم.

  وی با بیان اینکه بانک رفاه کارگران کردستان در حال حاضر ۲۲۰ نیروی رسمی و قراردادی در بانک رفاه کردستان مشغول به فعالیت هستند، گفت: ۵۰ نفر نیروی شرکتی و ۶۲ دستگاه خودپرداز در سطح استان به مردم خدمات ارائه می‌کند.

  وی خاطرنشان کرد: کل منابع بانکی در استان کردستان حدود ۶۰ هزار میلیارد ریال بوده که سهم بانک رفاه کردستان ۱۰ درصد کل این منابع بانکی است.

  مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران کردستان تصریح کرد: بانک رفاه استان کردستان از نظر سهم بازار منابع بین بانک‌ها در قیاس با بانک‌های کشور در رتبه اول یا دوم قرار دارد و این نشانه اعتماد بالای مردم به این بانک در استان است.

  به گفته رادپور، بانک به محض بیمه شدن هر فردی از دریافت حق بیمه، پرداخت هزینه‌های پزشکی، مستمری و حتی بعد از فوت پرداخت مستمری به بازماندگان در کنارش بیمه‌شده قرار می‌گیرد و سرمایه‌ آن بر اساس اصل ۴۴ به صورت ۱۰۰ درصد خصوصی است.

  مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران کردستان تصریح کرد: بانک رفاه کارگران تنها بانکی است که به منظور ارائه خدمات بهتر و ایجاد آسایش برای مستمری‌بگیران پرداخت بانکی از طریق خودپردازها را به ۴۰۰ هزار تومان رسانده است.

  به گفته وی،۸۰ تا ۹۰ درصد از تراکنش‌های مربوط به حق بیمه و حتی حقوق مستمری‌بگیران و غیره به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

  مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران کردستان تصریح کرد: کارکنان این بانک تمام این خدمات را به صورت حضوری نیز برای آن دسته از مشتریانی که بنا به دلایل مختلف قادر به دریافت خدمات از درگاه‌های اینترنتی و غیره نیستند ارائه می‌کنند.

  رادپور رتبه استان به لحاظ درآمد سرانه در کشور را ۲۸ عنوان کرد و گفت: اگر بخواهیم منابع بانکی استان را به یک‌میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت آن تقسیم کنیم سرانه هر شخص حدود ۴۱ میلیون ریال است.

  مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران کردستان اضافه کرد: ۲۶ هزار از مشتریان بانک رفاه در سطح استان کردستان را مستمری‌بگیران تشکیل می‌دهند و ماهیانه ۲۷ میلیارد تومان تامین اسکناس برای خودپردازها و باجه‌های بانک رفاه در استان انجام می‌شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.