• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شعار «هرچه فریاد دارید برسر آمریکا بزنید» قطب نمای سیاسی جوامع اسلامی است
  کد خبر : 1996915

  شعار «هرچه فریاد دارید برسر آمریکا بزنید» قطب نمای سیاسی جوامع اسلامی است

  شعار «هرچه فریاد دارید برسر آمریکا بزنید» قطب نمای سیاسی جوامع اسلامی استReviewed by on Feb 1Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن هانی زاده کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار آفتاب ری اظهار داشت: حضرت امام خمینی با نگاه دقیق و نافذ خویش در طول دوران حیات خویش چه در زمانی که…

  شعار «هرچه فریاد دارید برسر آمریکا بزنید» قطب نمای سیاسی جوامع اسلامی استReviewed by on Feb 1Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن هانی زاده کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار آفتاب ری اظهار داشت: حضرت امام خمینی با نگاه دقیق و نافذ خویش در طول دوران حیات خویش چه در زمانی که در حوزه علمیه قم بودند، چه زمانی که در تبعید به سر می بردند و همچنین در زمان بازگشت به ایران، مشکلات جهان اسلام را ناشی از سیاست های زیاده خواهانه آمریکا می دانستند.

  وی با اشاره به مسائل منطقه افزود: تأسیس رژیم صهیونیستی و  ظلمی که در حق مردم فلسطین می شد و اختلافاتی که میان ملتها و دولتهای اسلامی وجود داشته و دارد، همه ناشی از دخالتهای آمریکا بوده است.

  این کارشناس مسائل سیاسی بیان کرد: آمریکایی ها پس از جنگ جهانی دوم که خودشان را به عنوان ابرقدرت دنیا مطرح کردند، در همه امور ملتهای اسلامی دخالتهای تخریبی داشته و دارند و لذا امام امت با توجه به نقش تخریبی آمریکا در برهم زدن شطرنج سیاسی جهان و منطقه، همواره شعارشان این بود که «هرچه فریاد دارید برسر آمریکا بزنید» و این شعار قطب نمای سیاسی جوامع اسلامی است که امام راحل برای ملتهای اسلامی به خصوص ملت بزرگ ایران ترسیم کردند.

  مدعی دموکراسی جهان از کودک ۵ساله ایرانی وحشت دارد

  هانی زاده با بیان اینکه امروز مسئله زیاده خواهی و دخالت آمریکا بیش از دهه های گذشته افزایش پیدا کرده، اذعان داشت: از زمانی که دونالد ترامپ وارد کاخ سفید شده، یک سری قوانین ظالمانه را در حق ملتهای مسلمان اجرایی کرده است.

  وی ادامه داد: آمریکا که مدعی مهد دموکراسی است، امروز در فرودگاه واشنگتن یک کودک ۵ساله ایرانی را بازداشت کرده، با این عنوان که این کودک امنیت ملی آمریکا را تهدید می کند؛ این ابرقدرت جهان از یک کودک ۵ساله ایرانی در فرودگاه وحشت می کند و این کودک را از آغوش پدر و مادر کشیده و بازداشت می کند.

  هانی زاده با بیان اینکه آمریکا در حال سقوط است، تصریح کرد: کشور قدرتمندی که مدعی اداره جهان است، دور مرزش با مکزیک دیوار می کشد؛ مدعی مهد دموکراسی و آزادی خواهی، مانع ورود مسلمانان به آمریکا می شود.

  این کارشناس مسائل سیاسی گفت: آمریکایی که مدعی همزیستی مسالمت آمیز میان همه اقوام و مذاهب است، نزدیک هشتاد میلیون مسلمان، سیاهپوست و رنگین پوست را در جامعه آمریکا تحت فشار قرار می دهد و این نشان می دهد آمریکا همچنان به نقش هژمونی خودش ادامه می دهد.

  وی خاطرنشان کرد: شرایط به گونه ای است که این کشور با این فشارها در حال فروپاشی است و لذا شعار «هرچه فریاد دارید برسر آمریکا بزنید» که امام فرموده بود، هنوز هم ادامه دارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.