• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , حوادث » ثبت‌نام ۱۳۷۰ کارگر پلاسکو برای بیمه بیکاری
  کد خبر : 1996861

  ثبت‌نام ۱۳۷۰ کارگر پلاسکو برای بیمه بیکاری

  ثبت‌نام ۱۳۷۰ کارگر پلاسکو برای بیمه بیکاریReviewed by Aryan♥ on Feb 1Rating: حاتم شاکرمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت ثبت نام کارگران بیکار شده ساختمان پلاسکو گفت: ثبت نام برای برقراری بیمه بیکاری برای کارگران ساختمان پلاسکو همچنان ادامه دارد. وی با بیان اینکه تا دیروز ۱۳۷۰ نفر از کارگران این مجمتع برای…

  ثبت‌نام ۱۳۷۰ کارگر پلاسکو برای بیمه بیکاریReviewed by Aryan♥ on Feb 1Rating:

  حاتم شاکرمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت ثبت نام کارگران بیکار شده ساختمان پلاسکو گفت: ثبت نام برای برقراری بیمه بیکاری برای کارگران ساختمان پلاسکو همچنان ادامه دارد.

  وی با بیان اینکه تا دیروز ۱۳۷۰ نفر از کارگران این مجمتع برای استفاده از مزایای بیمه بیکاری ثبت نام کرده اند گفت: از این تعداد ۷۴۵ نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی بودند که با استفاده از ظرفیت‌های قانون بیمه بیکاری به تناسب سابقه خود از مزایای مقرری بیمه بیکاری برخوردار می‌شوند.

  وی افزود: از تعداد ۱۳۷۰ کارگری که تا کنون در شعبه ۲۶ تامین اجتماعی ثبت نام کرده اند ۴۴۰ نفر فاقد بیمه هستند که بر اساس مصوبه ۶ بهمن ماه هیأت دولت، به مدت ۴ ماه مشمول بیمه بیکاری می‌شوند.

  مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران افزود: علاوه بر این حدود ۱۸۰ نفر نیز دارای بیمه اختیاری و خویش فرما هستند که این افراد نیز مانند افراد فاقد بیمه می‌توانند به مدت ۴ ماه بیمه بیکاری دریافت کنند.

  شاکرمی در پاسخ به این سوال که چه میزان اعتبار برای پرداخت بیمه بیکاریکارگران پلاسکو در نظر گرفته شده است، گفت: ۱۰ میلیارد تومان از محل مصوبه هیأت دولت برای پرداخت بیمه بیکاری این کارگران در نظر گرفته شده است.

  وی گفت: بر اساس آماری که اتاق اصناف به ما ارائه داده مجموعه کارگران و کارفرمایان ساختمان پلاسکو حدود ۲۷۰۰ نفر است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.