• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » کهگیلویه و بویراحمد در زمینه ورزشی استان مستعدی است
  کد خبر : 1996829

  کهگیلویه و بویراحمد در زمینه ورزشی استان مستعدی است

  کهگیلویه و بویراحمد در زمینه ورزشی استان مستعدی استReviewed by on Feb 1Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، سید موسی خادمی پیش از ظهر امروز در نخستین جشنواره استعدادیابی همگانی ورزشی برگزاری این جشنواره را اقدامی لازم و ارزشمند دانست و گفت: برگزاری این جشنواره به کشف استعدادهای ورزشی…

  کهگیلویه و بویراحمد در زمینه ورزشی استان مستعدی استReviewed by on Feb 1Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، سید موسی خادمی پیش از ظهر امروز در نخستین جشنواره استعدادیابی همگانی ورزشی برگزاری این جشنواره را اقدامی لازم و ارزشمند دانست و گفت: برگزاری این جشنواره به کشف استعدادهای ورزشی استان کمک می‌کند.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت ورزش گفت: ورزش سرمایه‌گذاری بر روی بدن و جسم نیست، بلکه سرمایه‌گذاری بر روی روح، روان و عقل است، ورزش زمینه‌ساز رشد مسائل اخلاقی و معنوی در انسان‌ها است.

  مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه استان به لحاظ ورزشی مستعد است و می‌تواند در رشته‌های مختلف به جایگاه‌های مهمی در کشور دست یابد، تصریح کرد: برگزاری این جشنواره‌ها و استعدیابی موجب می‌شود که در سال‌های آینده استان در سطح ملی و جهانی قهرمانانی داشته باشد.

  خادمی بیان کرد: این جشنواره در ۶ رشته برگزار می‌شود اما جشنواره تنها مختص این رشته‌ها نباشد بلکه در سال‌های آینده در سایر رشته‌ها هم برگزار و استعدادهای استان کشف و شکوفا شود.

  وی تصریح کرد: دستگاه‌های مختلف اجرایی به ویژه آموزش و پرورش به امر استعدادیابی ورزشی دانش‌آموزان کمک کند و اگر از بین این افراد تعدادی قهرمان شناسایی شود باعث سرافرازی استان در آینده خواهد شد.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: توجه به ورزش همگانی مورد تأکید مسؤولان استان است و باید استان در این زمینه به جایگاه ارزنده‌ای برسد.

  سید محمدتقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: یکی از اقدامات مهم دولت یازدهم بحث استعدادیابی ورزشی در استان‌های کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد در هر دو حوزه همگانی و قهرمانی است.

  وی تصریح کرد: این جشنواره برای اولین بار در استان برگزار می‌شود و دولت تأکید زیادی بر شناسایی ظرفیت‌های ورزشی دارد که وجود استعدادهای بالقوه و شناسایی آنها در استان بارقه امیدی ایجاد کرده است.

  علوی اضافه کرد: استان سرشار از استعداد ورزشی و رشته‌های مدال‌آور در سطح ملی است و با یک نگرش و نگاه ویژه می‌توان این استعدادهای ورزشی را در سطح ملی مطرح کرد.

  مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: به فرموده مقام معظم رهبری گسترش ورزش همگانی در کشور ضروری است و با توجه به آثار مثبتی که دارد همگان باید به آن بپردازند.

  وی عنوان کرد: باید تلاش بیشتری برای توسعه ورزش همگانی در کهگیلویه و بویراحمد شود در این صورت می‌توان آینده روشن و درخشانی برای ورزش همگانی و قهرمانی استان پیش‌بینی می‌شود.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس؛ حدود دو هزار دانش‌آموز پسر و دختر مقطع ابتدایی در پایه‌های سوم تا ششم از امروز سیزدهم تا جمعه ۱۵ بهمن در رشته‌های شنا، شیرجه، واترپلو، دو و میدانی، کشتی و هاکی شرکت می‌کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.