• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , حوادث , سیاسی » پله پله از مدافعان حریم تا دافعان حریق
  کد خبر : 1996827

  پله پله از مدافعان حریم تا دافعان حریق

  پله پله از مدافعان حریم تا دافعان حریقReviewed by Aryan♥ on Feb 1Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "خارگ خبر"؛ ساناز استوان: آسایش و امنیت امروز کشورمان را مدیون جان بر کفانی هستیم که از لذت های دنیوی دست شستند و سمت عشق آسمانی گام…

  پله پله از مدافعان حریم تا دافعان حریقReviewed by Aryan♥ on Feb 1Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "خارگ خبر"؛ ساناز استوان: آسایش و امنیت امروز کشورمان را مدیون جان بر کفانی هستیم که از لذت های دنیوی دست شستند و سمت عشق آسمانی گام برداشتند، عده ای در جبهه حریم و در زیر آتش گلوله و خمپاره و عده ای در جبهه حریق، در زیر زبانه های آتش، آنان که از نگاه منتظر کودکانشان میگذرند که مبادا کودک ما چشم انتظار بماند، آنان که جان خود را سپر آتش می کنند که مبادا حرارت آتشی دلمان را از سوختن عزیزی آتش بزند؛ اما هر دو غریبانه است.

  جان، گوهر گران بهایی است که خدا به انسان ودیعه داده است و کمتر کسی حاظر است آن را برای دیگری فدا کند. اما غریبانه آنجاست که وقتی کسانی جانشان را در راه دفاع از حریم وطن چه خارج از مرزهای کشور چه در مرزها و چه در داخل کشور فدا می کنند موج سواری عده ای سودجو و دست نشانده شروع می شود که با حاشیه سازی، ذهن مردم را از این مهم دور کنند، چرا که ترس دارند مردم ارزش این از خود گذشتگی را متوجه شوند.

  اما از به حاشیه کشاندن ذهن مردم نسبت به مدافعان حرم و ایجاد سؤال در ذهن ها که جوانان ما باید به سوریه بروند و جنگ کنند تا حادثه پلاسکو و شکستن تقصیر ها به دوش مدافعان حرم که مردم ایران همیشه در صحنه حضور دارند و آماده حماسه آفرینی هستند و آنچه که در تشییع شهدای حادثه پلاسکو شاهد حضور گرم مردم ایران بودیم، آنان که برای دافعان آتش اینگونه هم دردی می کنند و اشک می ریزند مگر می شود برای مدافعان حریم دلهایشان مجروح نشود؟

  آنان که اینگونه برای کمک رسانی در صحنه حاظرند مگر می شود پشت به مقتدای خود کنند و رهبرشان را تنها بگذارند؟ نه هرگز ….. چرا که ایران، سرزمین دلیری ها و مهد از خودگذشتگی ها است و دشمنان بدانند که ایران هیچ پاشنه آشیلی ندارد که بتوانند از آنجا ایران را از پا در بیاورند.

  از این پس بر روی دل های مردم ایران موج سواری نکنید که همانند گذشته غرق خواهید شد چرا که این روزها در غم از دست دادت گل هایشان دریای دلشان بسیار طوفانی طوفانی و خروشان است.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.