• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , بهداشت و سلامت » افتتاح پنج پروژه بهداشتی و درمانی در اندیمشک
  کد خبر : 1996724

  افتتاح پنج پروژه بهداشتی و درمانی در اندیمشک

  افتتاح پنج پروژه بهداشتی و درمانی در اندیمشکReviewed by Aryan♥ on Feb 1Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اندیمشک جوان، رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک از افتتاح  پنج پروژه بهداشتی و درمانی در اندیمشک خبر داد. دکتر سیما جمشیدی در این خصوص گفت: همزمان با فرا…

  افتتاح پنج پروژه بهداشتی و درمانی در اندیمشکReviewed by Aryan♥ on Feb 1Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اندیمشک جوان، رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک از افتتاح  پنج پروژه بهداشتی و درمانی در اندیمشک خبر داد.

  دکتر سیما جمشیدی در این خصوص گفت: همزمان با فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی ۵ پروژه بهداشتی و درمانی در اندیمشک فتتاح و راه اندازی خواهد شد.

  مرکز خدمات جامع سلامت شماره ۲ شهری، مرکز خدمات جامع سلامت روستایی دوکوهه، مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی شهر حسینیه و دو خانه بهداشت در روزهای آینده افتتاح خواهند شد.

  مرکز خدمات جامع سلامت شماره ۲ شهری

  فضای پیش بینی شده برای اجرا و ساخت مرکز خدمات جامع سلامت دوکوهه با مساحت۳۰۰۰ متر و زیر بنای ۴۶۰ می باشد که با تکمیل و افتتاح آن محرومیت این منطقه در دسترسی به فضای بهداشتی و درمانی تا میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت

  وی افزود: پیشرفت مرکز خدمات جامع سلامت دوکوهه در حال حاضر بیش از ۹۸ درصد بوده و به زودی با پیگیری‌های صورت گرفته شاهد تکمیل و بهره برداری از آن خواهیم بود .

   دکتر سیما جمشیدی در این خصوص گفت:  اندیمشک در حال حاضر تنها یک بیمارستان دارد که با توجه به وسعت جغرافیایی و جمعیتی این شهرستان نیازمند توسعه فضاهای بهداشتی و درمانی است .

  وی افزود: با توجه به نقش مهم و محوری شهرستان در دسترسی به جاده‌های ارتباطی برون شهری و مهاجر پذیر بودن اندیمشک، رفع نیازهای حوزه بهداشت ودرمان این شهرستان ضروری است .

  مدیر شبکه بهداشت ودرمان اندیمشک در خصوص احداث مرکز خدمات جامع سلامت دوکوهه  گفت : این طرح در کنار مرکز بهداشتی و درمانی در شمال استان خوزستان در دهه فجر اففتاح خواهد شد.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک عنوان کرد: پس از تکمیل و اتمام بنای مرکز خدمات جامع سلامت دوکوهه، این فضای بهداشتی و درمانی، تجهیز خواهد شد و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

  مرکز خدمات جامع سلامت روستایی دوکوهه

   گفت: مرکز خدمات جامع سلامت شماره ۲ کوی شهدا با مساحت ۸۵۰متر و زیربنای ۷۰۰متر در شهرستان اندیمشک که از سال ۱۳۹۰ بصورت نیمه کاره رها شده بود در ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۵ رسما به پیمانکار واگذار گردید و روند تکمیل آنها آغاز گردید.

  وی افزود: متأسفانه با رها شدن این این مرکز از سال ۱۳۹۰ با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر چهل هزار نفر در حوزه سلامت تحت پوشش نیازمند خدمات رسانی بهداشتی بودند  شبکه بهداشت و درمان مجبور به استفاده از املاک استیجاری برای ارائه خدمات بود که با قرار دادن این پروژه در اولویت اول خود و پیگیری مصرانه بودجه لازم را برای تکمیل این پروژه مهم اخذ و در نیمه دوم آبان ماه مراحل تکمیل آنها آغاز گردید و امیدواریم که بتوانیم در دهۀ فجر امسال این مرکز خدمات جامع سلامت را تقدیم مردم ولایتمدار شهرمان کنیم.

  دکتر جمشیدی در پایان اضافه کرد: جا دارد ضمن شکر گذاری به درگاه خداوند از زحمات بی دریغ دکتر حسنوند نماینده پرتلاش و مردم دار اندیمشک و دکتر ایدنی ریاست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در رفع مشکلات  شبکه بهداشت و درمان و بحث سلامت شهروندان شهرستان اندیمشک تقدیر و تشکر نمایم.

  دکتر سیما جمشیدی اظهار داشت: شهرستان اندیمشک در حال حاضر تنها یک بیمارستان دارد که با توجه به وسعت جغرافیایی و جمعیتی این شهرستان نیازمند توسعه فضاهای بهداشتی و درمانی است

  مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی شهر حسینیه 

  وی افزود: با توجه به نقش مهم و محوری شهرستان در دسترسی به جاده‌های ارتباطی برون شهری و مهاجر پذیر بودن اندیمشک، رفع نیازهای حوزه بهداشت ودرمان این شهرستان ضروری است .

  مدیر شبکه بهداشت ودرمان اندیمشک در خصوص احداث مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی  شهر حسینیه  گفت : این طرح در کنار مرکز بهداشتی و درمانی شهر حسینیه در بخش الوار گرمسیری اندیمشک در شمال استان خوزستان رو به پایان است .

  جمشیدی بیان کرد: فضای پیش بینی شده برای اجرا و ساخت این مرکز شهر حسینیه، ۷۵۰ متر مربع می باشد که با تکمیل و افتتاح آن محرومیت این منطقه در دسترسی به فضای بهداشتی و درمانی تا میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت .

  وی افزود: پیشرفت فیزیکی مرکز خدمات جامع سلامت شهر حسینیه در حال حاضر بیش از ۹۵ درصد بوده و به زودی با پیگیری‌های صورت گرفته شاهد تکمیل و بهره برداری از آن خواهیم بود .

  رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک عنوان کرد: پس از تکمیل و اتمام بنای مرکز خدمات جامع سلامت شهر حسینیه، این فضای بهداشتی و درمانی، تجهیز خواهد شد و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.