• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار پربازدید , حوادث » دو فوریت کمیته حقیقت یاب پلاسکو رای نیاورد
  کد خبر : 1995881

  دو فوریت کمیته حقیقت یاب پلاسکو رای نیاورد

  دو فوریت کمیته حقیقت یاب پلاسکو رای نیاوردReviewed by Aryan♥ on Jan 31Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، در سیصد و بیست و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران بررسی کمیته حقیقت‌یاب حادثه پلاسکو مجددا مورد بررسی قرار گرفت. یکشنبه هفته گذشته بررسی طرح کمیته حقیقت‌یاب حادثه پلاسکو…

  دو فوریت کمیته حقیقت یاب پلاسکو رای نیاوردReviewed by Aryan♥ on Jan 31Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، در سیصد و بیست و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران بررسی کمیته حقیقت‌یاب حادثه پلاسکو مجددا مورد بررسی قرار گرفت.

  یکشنبه هفته گذشته بررسی طرح کمیته حقیقت‌یاب حادثه پلاسکو مطرح شد و تعدادی از اعضای شورای شهر دو فوریت آن را امضا کردند ولی به دلیل اینکه امضاها به حد نصاب نرسیده بود یک فوریت آن تصویب شد.

  احمد مسجد جامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران در صحن علنی شورا گفت: در شمارش امضاها،‌امضای آقای شیبانی شمرده نشده بود و از سوی دیگر عباس جدیدی نیز گفت اگر این طرح را برای بنده هم ارسال می‌کردید امضا می‌کردم.

  عباس جدیدی هنگامی که برای امضاء طرح کمیته حقیقت‌یاب حادثه پلاسکو در مقابل قسمت هیات رئیسه شورا قرار گرفت با صدای بلند خطاب به اعضاء گفت با امضای بنده دو فوریتی شد.

  مهدی چمران نیز در پاسخ به این صحبت جدیدی گفت: بالاخره شاخه بز را جدا کردید.

  چمران ادامه داد: تا کنون دو جلسه با وزیر کشور در این خصوص برگزار شده بنده و شهردار تهران هم در جلسات بودیم. نظام مهندسی در حال بررسی این موضوع است.
  چمران پیشنهاد داد: خروجی کمیته های حادثه پلاسکو را برمی داریم و مجموعه ای کامل ارائه دهیم نه تشریفاتی.
  به گفته رئیس شورای شهر تهران، کمیته حقیقت یاب پلاسکو که در حال حاضر مطرح شده است یک نتیجه اداری دارد ما نیاز به یک نتیجه عملی داریم‌.

  در ادامه اقبال شاکری عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: تصمیمات شورای شهر منطق و قانون دارد اگر گفتیم یک فوریت برای بررسی های بیشتر است. اجازه بدهیم کمیته ها گزارش لازم را بدهند و سپس اگر لازم بود تصمیمات لازم بعدی را بگیریم.

  وی ادامه داد: ده ها جلسه در این خصوص گذاشته ایم.با موضوعات مردمی سیاسی برخورد نکنیم.

  در ادامه تقی پور سخنگوی شورای شهر تهران گفت: مردم نگران افرادی بودند که در زیر آوار مانده اند ولی عده ای در مقابل دوربین ها ژست می گرفتند.

  دنیامالی در ادامه بحث گفت: ما شورای شهرداری نیستم. تا امروز فکر می کردیم که شورای شهرداری هستم.صالح تر از اعضای شورای شهر تهران نسبت به بررسی حادثه پلاسکو وجود ندارد.
  عضو شورای شهر گفت: آنچه که تا الان کار شده است آن دو کمیته بوده که اقدامات خوبی هم انجام داده اند. ولی این کمیته سوم باید راهکار بدهد که کجا مشکل داریم و نسبت به حل آن اقدام کنیم.
  دنیامالی پیشنهاد داد: دوتا روسای کمیته های قبلی نیز  در این کمیته حضور داشته باشند تا بررسی ها بهتر باشد.

  پرویز سروری در این جلسه گفت: ما در بعضی از بررسی ها خلاف حرف شهرداری به نتیجه رسیدیم و اعلام کردیم مانند موضوع کارواش. ما حاضر نیستیم برای بهشت دیگران جهنم بخریم.
  وی بیان کرد: دو کمیته تشکیل دادیم جلسات متعددی برگزار شد. یک کمیته مجلس دارد دو تا کمیته هم در مجلس تشکیل شده است. دو تا کمیته هم ما تشکیل داده ایم. یک کمیته هم الان می خواهیم حقیقت یاب تشکیل دهیم. این یعنی به نتیجه نرسیدن. اگر دوستان پیشنهادی دارند در کمیته های قبلی ادغام کنیم.

  جدیدی هم در ادامه گفت: بعضی ها دارند با خون شهدا درآمدزایی می کنند. اگر بیش از ۲۰ کمیته برای حادثه پلاسکو تشکیل شود نظر شورا مهم تر از دیگر کمیته هاست.

    جدیدی  پایین طرح دو فوریت تشکیل کمیته حقیقت‌یاب را امضا کرد و  خطاب به اعضای شورا گفت: با امضای من ۱۸ تا شد که چمران  نیز به شوخی گفت: عکسش را هم بگیرید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.