• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , ورزشی » پنالتی تراکتورسازی باید تکرار می‌شد/ اخراج کیانی درست بود‌
  کد خبر : 1995372

  پنالتی تراکتورسازی باید تکرار می‌شد/ اخراج کیانی درست بود‌

    به گزارش ایران ویج، هفته نوزدهم لیگ برتر یکی از پرحاشیه‌ترین هفته‌های برگزار شده این رقابت‌ها از لحاظ قضاوت داوران بود. اعتراض تیم‌ها به نحوه داوری سبب شد که دپارتمان داوران بازی‌های این هفته را آنالیز کرده و عملکرد داوران را بررسی و نتایج آن را علام کند. طبق این گزارش در دربی فوتبال…

  ۲۴

   

  به گزارش ایران ویج، هفته نوزدهم لیگ برتر یکی از پرحاشیه‌ترین هفته‌های برگزار شده این رقابت‌ها از لحاظ قضاوت داوران بود. اعتراض تیم‌ها به نحوه داوری سبب شد که دپارتمان داوران بازی‌های این هفته را آنالیز کرده و عملکرد داوران را بررسی و نتایج آن را علام کند.

  طبق این گزارش در دربی فوتبال تبریز داور در دقیقه ۷۹ به درستی برخورد توپ با دست بهمن کامل مدافع تیم ماشین‌سازی تبریز را هند اعلام کرده و برای تراکتورسازی پنالتی گرفت.

  در مورد ضربه پنالتی هم کمک داور مسابقه می‌بایست به علت جلو آمدن دروازه‌بان ماشین‌سازی ‌با علامت دادن به داور بازی، دستور تکرار پنالتی را می‌داد.

  بدین ترتیب پنالتی‌زده شده محمد ابراهیمی که گل نشد باید دوباره تکرار می‌شد.

  همچنین مهدی کیانی کاپیتان تراکتور‌سازی در مرکز زمین با لگد کردن پای بازیکن ماشین‌سازی مرتکب خطا شد که پس از اعلام خطا توسط داور با اعتراض وی را مورد خطاب قرارداده که ابتدا به علت این رفتار کارت زرد دریافت کرده و سپس وی با اعتراض به این کارت ‌به سینه داور کوبیده و وی را هل داده که از زمین بازی اخراج می شود و تصمیم داور در این صحنه کاملا درست بوده است.

  در مورد بازی تیم‌های گسترش‌فولاد تبریز با ذوب‌آهن اصفهان دپارتمان داوران بر این نظر است که تصمیمات داور در این بازی در نتیجه نهایی تاثیرگذار نبود.

  در این بازی برخورد توپ با دست مدافع ذوب‌آهن به هیچ عنوان پنالتی نبوده است زیرا در هنگام شوت مهاجم تیم گسترش فولاد توپ به پای مدافع تیم ذوب آهن برخورد کرده و در ریباند به صورت اتفاقی به دست دیگر مدافع این تیم برخورد می‌کند.

  در این صحنه مدافع به صورت عمدی از دست خود استفاده نکرده، دست وی در شرایط کاملا طبیعی قرار داشته و حتی سعی می کند از برخورد توپ با دستش ممانعت به عمل آورد.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.