• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » بذرپاش: تا اطلاع ثانوی توانایی هسته‌ای کشور کنار تعطیل شد/خبری از رفع مشکلات‌ اقتصادی نیست
  کد خبر : 1995353

  بذرپاش: تا اطلاع ثانوی توانایی هسته‌ای کشور کنار تعطیل شد/خبری از رفع مشکلات‌ اقتصادی نیست

        نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: جریان‌های آرمان‌گرا و مومن به انقلاب نقش مهم و تاثیرگذاری در نظام اسلامی ایران دارد به‌گونه‌ای که ثبات کشور مدیون این تفکر و جریان است. به گزارش ایران ویج مهرداد بذرپاش بعدازظهر امروز در جمع مردم بوشهر با بیان اینکه علم‌آرمان‌گرایانه هویت مهم…

   

   

  ۱۸

   

  نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: جریان‌های آرمان‌گرا و مومن به انقلاب نقش مهم و تاثیرگذاری در نظام اسلامی ایران دارد به‌گونه‌ای که ثبات کشور مدیون این تفکر و جریان است.

  به گزارش ایران ویج مهرداد بذرپاش بعدازظهر امروز در جمع مردم بوشهر با بیان اینکه علم‌آرمان‌گرایانه هویت مهم نظام و انقلاب اسلامی است اظهار داشت: اگر این علم از نظام اسلامی ایران گرفته شود دیگر هویتی برای این نظام مشخص نیست.

  وی، یکی از اسناد آرمان‌‌گرایی را آزادی و انقلابی‌‌گری دانست و تاکید کرد: نزاع مهم بین دو نظر و جناح سیاسی در کشور بر سر «ما می‌توانیم و ما نمی‌توانیم» است.

  نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برجام و توافق هسته‌ای گفت: مهم‌ترین موضوع در توافق هسته‌ای و برجام حل مشکلات اقتصادی است که فعالیت هسته‌ای را شرطی کرده است.

  بذرپاش با بیان اینکه تا اطلاع ثانوی توانایی هسته‌ای کشور کنار گذاشته شد افزود: در قضیه برجام ضمن اینکه مشکلاتی اقتصادی برطرف نشد توانایی هسته‌ای کشور هم تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

  وی با بیان اینکه پذیرش دانشجو در رشته‌های علوم هسته‌ای در دانشگاه‌ها به یک هشتم کاهش یافته است افزود: پس از مذاکرات هسته‌ای با سئوال از سازمان سنجش مبنی بر متقاضیان حضور در رشته‌های مرتبط به علوم هسته‌ای اعلام شد پذیرش در این رشته‌ها به کمتر از یک هشتم رسیده است.

  بذرپاش تاکید کرد: در جریان برجام، صنعت هسته‌ای تهی و در این عرصه توانایی کشور از نظر صنعت هسته‌ای بی هویت شد.

  نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه «ما می‌توانیم و ما نمی‌توانیم» دعوای دو طیف سیاسی در کشور است گفت: تجلی گفتمان دو جناح سیاسی در کشور شعار ما می‌توانیم و ما نمی‌توانیم است که برجام در راستای این مهم مورد توجه قرار گرفت.

  بذرپاش با بیان اینکه موفقیت این کشور در گرو اعتقاد داشتن به «ما می‌توانیم» است تاکید کرد: تجلی گفتمان دو تفکر در کشور شعار ما نمی‌توانیم و ما می‌توانیم است.

  وی بیان کرد: گفتمان ما نمی‌توانیم سبب شده که در مسیر آرمانی سد بزنیم و این در حالی است که نخستین وظیفه مومن به انقلاب توجه به آرمان و ارزش‌های امام راحل، شهدا و انقلاب اسلامی است.

  بذرپاش با تاکید بر حفظ و پاسداری از آرمان‌های انقلاب و ارزشهای انقلاب تاکید کرد: توسعه و بسط مدیریت مردمی و ایستادگی در مسیر آرمانهای الهی راه حل اقتصاد، فرهنگ و اجتماع است.

  نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جریان‌های مومن به انقلاب کمتر مسئولیت داشته‌اند خاطر‌نشان کرد: در جاهایی که نظام ضربه خورده است جریان منفعت‌گرا کاستی‌ها و مشکلات را بر گردن جریان‌آرمان‌گرا می‌اندازد و در جاهایی که موفق عمل شده خودشان صاحب می‌کنند.

  وی با بیان اینکه ثبات کشور مدیون جریان ارزشی است افزود: جریان‌های آرمان‌گرا و مومن به انقلاب نقش مهم و تاثیرگذاری در نظام اسلامی ایران دارد بگونه‌ای که ثبات کشور مدیون این تفکر و جریان است.

  در این نشست به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.